Kırıkkale Haberleri > Manşet > Esma Ünal Tekrar Seçildi

Esma Ünal Tekrar Seçildi

AK Parti Kırıkkale 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı’nın da katılımıyla Mersan Congresium düğün salonunda yapıldı.

Kongreye, tek liste ile giren Esma Ünal yeniden kadın kolları başkanlığına seçildi.Kongreye katılan Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Ravza kavakçı yaptığı konuşmada şunları söyledi;

”AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı, “Bizim öyle bir Cumhurbaşkanımız, liderimiz var ki gençlerin ve kadınların önünü açmak konusunda bütün dünya liderlerine örnek,Bizim MKYK üyemiz var, benim kızımla aynı yaşta. Benim onunla ve diğer genç arkadaşlarımla, MKYK’da olmalarından, hizmet etmekten büyük bir şeref duyuyorum. Cumhurbaşkanımıza, gençlerin ve kadınların önünü açtıkları için kendilerine şükranlarımı arz ediyorum. Bizler büyük bir davanın mensuplarıyız. Makamlar ve mevkiler önemli değil. Cumhurbaşkanımız her mitingde söylüyor. Bizim öncelikle milletimize verilecek bir hesabımız var. Partimize verilecek bir hesabımız var. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza verilecek bir hesabımız var ama bundan daha büyük bir hesabımız var. Unutmayalım ki daha da büyük hesabımız var, o da Rabbimize verilecek hesap” dedi.

Kongreye Ak Parti Kırıkkale il başkanı Nuh Dağdelen,AKP Kırıkkale milletvekilleri ve il genelinde gelen çok sayıda partili katıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir