Kırıkkale Haberleri > Güncel > KIRIKKALE’DE YILBAŞI HUZURLU GEÇTİ

KIRIKKALE’DE YILBAŞI HUZURLU GEÇTİ

Kırıkkale’de yılbaşı kutlamalarında herhangi olumsuz bir olay yaşanmadı.

Emniyetin aldığı ek tedbirlerle şehirde kuş uçurtulmazken, trafik ekipleri de sabaha kadar mesai yaparak vatandaşların can ve mal güvenliğini korudu.

Türkiye’nin dört bir yanında güvenliği sağlayan emniyet güçleri ek mesai yaparak ülkenin güvenliğini ve vatandaşların can ve mal güvenliğini korudu.

Kırıkkale’de de ekipler sabaha kadar çalışma yaparken, kentin önemli yerlerinde GBT işlemi uyguladı. Özellikle kalabalık olan kafeler ve restoranlarda vatandaşlara kimlik sorgusu yapan ekipler, herhangi bir olumsuzluk yaşanmasının önüne geçti. 43 ilin geçiş noktasında bulunan ve merkez olarak kabul edilen Kırıkkale’de trafik ekipleri de ana yollarda çalışma yaparak araçları tek, tek kontrol etti. Ehliyet, ruhsat ve alkol muayenesi yapan ekipler, yılbaşını ek mesai yaparak geçirdi.

Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, yılbaşında Kırıkkale’de nahoş bir olayın yaşanmadığını, yılbaşında görev yapan ekiplerine teşekkür ettiğini söyledi. Kırıkkale halkının da yılbaşını coşkulu bir şekilde kutladığını ve herhangi bir olumsuz duruma sebebiyet vermediğini belirten Çorumlu, halkın bu hassasiyetine de teşekkür ettiğini belirterek, 2018 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Çorumlu, il genelinde genel güvenlik ve asayişin sağlanması, halkın can ve mal güvenliğinin temini ile vatandaşların yılbaşını huzur ve güven içinde geçirebilmeleri amacıyla birtakım emniyet ve trafik tedbirleri planlandığı ve bu planının iyi ve koordineli bir şekilde uygulandığını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir