AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan’dan İlçe Belediye Başkanları ile Verimli Toplantı
Gündem 71 Editörü • 24 Haziran 2024 23:25
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan’dan İlçe Belediye Başkanları ile Verimli Toplantı

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, İlçe Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Başkanı ile bir araya gelerek, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak amacıyla yapılacak projeleri değerlendirdi.

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, İlçe Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Başkanı ile önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, ilçelerin talep ve ihtiyaçları kapsamlı bir şekilde ele alınarak, vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için hayata geçirilecek projeler değerlendirildi.

Toplantının ardından açıklama yapan Milletvekili Kaplan, “İlçe Belediye Başkanlarımız ve İl Genel Meclisi Başkanımız ile birlikte, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak gayesiyle hayata geçireceğimiz projelerimizi değerlendirdiğimiz, ilçelerimizin talep ve ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde ele aldığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik,” dedi.

Kaplan, ilçelerin daha yaşanabilir hale gelmesi için var güçleriyle çalıştıklarını vurgulayarak, “Tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı seferber ederek, ilçelerimizin daha yaşanabilir hale gelmesi ve vatandaşlarımızın yaşam standartlarının yükseltilmesi için yoğun bir çaba içindeyiz. Birlikte çalışarak Kırıkkale’mizi daha ileriye taşıyacağız,” ifadelerini kullandı.

Toplantıda ele alınan projelerin en kısa sürede hayata geçirilmesi için gerekli adımların atılacağı belirtilirken, ilçe belediye başkanları da bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

WhatsApp-Image-2024-06-24-at-23.00.45 AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan'dan İlçe Belediye Başkanları ile Verimli Toplantı

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!