Instagram Hesap Dondurma 2021
Gündem 71 Editörü • 7 Mart 2021 21:44
Instagram Hesap Dondurma 2021

Instagram hesaplarınızı bir süreliğine dondurmaya, kapatmaya karar verdiyseniz eğer instagram hesabınızı nasıl donduracağınızı merak etmiş olabilirsiniz. Instagram hesap dondurma 2021  güncel olarak yazımızda sizlerle olacak, ayrıca nasıl instagram hesabınızı koalay bir şekilde donduracağınızı da bilgisi olmayan kişiler için adım adım anlatacağız. Konumuzda, Instagram hesap dondurma 2021 konusunda çok daha detaylı bilgiler de yer alıyor olacak. Hesabımızı nasıl dondururuz? Nasıl açarız? Ne zaman tekrar açabiliriz? Gibi bir çok sorunun cevabı yazımızın içerisinde, sizlerle olacak. Hadi hep birlikte Instagram hesabımızı nasıl dondurabileceğimize göz atalım.

Instagram Nedir ?

Instagram, 2010 yılının ekim ayında sadece IOS işlemcili cihazlar için ücretsiz kullanıma sunulan daha sonra 2012 yılında Android cihazlar için de kullanımasunulan, fotoğraf ve video paylaşımına yarayan bir uygulamadır.

2010 yılında piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar arasında popülerlik kazanarak sıkça kullanılmaya başlandı. Bir yılda kullananların sayısı 10 milyonu buldu. 2017 yılında yapılan araştırmalara göre 700 milyona yakın kullanıcı Instagram kullanmaya başlamıştır.

instagram 12

Instagram nasıl dondurulur
# 1 Adım: Instagram hesabınızla giriş yapın.
Adım # 2: Sağ alttaki profil bölümüne dokunun.
Adım 3: Sol üstteki dişli çark simgesini tıklayın.
Adım # 4: “Profili Düzenle” seçeneğine dokunun.
Adım # 5: “Hesabımı geçici olarak kapat” a dokunun.
Adım # 6: Sayfanın sorduğu soruları yanıtlayın.
Adım # 7: “Hesabı Geçici Olarak Kapat” düğmesine dokunun.

Benzer bir içeriğimiz olan Instagram hesap dondurma 2021 Instagram şifre kırma nasıl yapılır ? göz atabilirsiniz.

GÜNDEM71