Kırıkkalegücü’nden Büyük Transfer Hamlesi: 7 Futbolcuyla Anlaştı
Gündem 71 Editörü • 10 Temmuz 2024 22:32
Kırıkkalegücü’nden Büyük Transfer Hamlesi: 7 Futbolcuyla Anlaştı

Kırıkkalegücü Futbol Kulübü Başkanı Adnan Duman, yeni sezon hazırlıklarına başladıkları mesajını verdi.

Anlaştıkları 7 oyuncuyu kamuoyuna tanıtan Duman, “Bizim alamayacağımız hiçbir futbolcu yok” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 4. Grupta mücadele edecek olan Kırıkkalegücü, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Futbolcu transferlerine hız veren ve şuana kadar 7 oyuncuyu renklerine bağlayan kırmızı lacivertliler, 25 Temmuz’da Bolu’da ilk kamp için sahaya çıkacak. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında, yeni yapılacak diğer transferlerle birlikte 24 futbolcunun kampa katılacağı belirtiliyor. Sezon hazırlıklarını değerlendiren Kırıkkalegücü Futbol Kulübü Başkanı Adnan Duman, her şeyin gayet iyi gittiğine dikkat çekti. Duman, “Buradan kesin ve açık bir şekilde söylüyorum. Bizim alamayacağımız hiçbir futbolcu yok” dedi.

TRANSFERLER GİZLİLİK İÇİNDE YÜRÜTÜLDÜ

Başkan Duman ve yönetimi, yerel ve ulusal medya temsilcileriyle bir araya geldi. Sezon hazırlıklarını değerlendiren Duman, “Kulübümüzün yeni sezona yönelik çalışmalarını büyük bir heyecan ve gururla sizlerle paylaşmak istiyoruz. Güçlü ve tecrübeli teknik heyetimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz transfer görüşmelerinin kısmen tamamlandığını ve bu süreçte elde ettiğimiz önemli gelişmeleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Transfer döneminde attığımız adımlar, rakiplerimize hamlelerimizi belli etmemek adına büyük bir gizlilik içinde yürütülmüştür” ifadesinde bulundu.

KADROMUZU DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ

Duman, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Teknik heyetimizin titiz çalışmaları sonucunda, iskelet kadromuzun temelini oluşturan futbolcular bugün itibariyle açıklanmış ve bu süreç nihayete erdirilmiştir. Ancak transfer çalışmalarımız burada bitmemekte, hız kesmeden devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde kadromuzu daha da güçlendirmek adına yeni transferlere imza atacağız. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında, kampımıza 22-24 futbolcunun katılacağını ve bu futbolcularla birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlayacağımızı belirtmek isteriz. Transferlere büyük bir bütçe ayrılmış olup, bu ilk transferlerin bütçeleri borç finansmanı ile SİNERJİ A.Ş. tarafından karşılanmıştır.”

KULÜBÜN YENİ KURUMSAL KİMLİĞİ AÇIKLANACAK

“Bu destek sayesinde kulübümüzün finansal yapısını koruyarak, güçlü bir kadro kurma hedefimize ulaşmaktayız. Kulübümüz, yönetim kurulumuz ile birlikte tüm transfer sürecini ve kulübün yeni kurumsal kimliğini siz değerli taraftarlarımıza detaylı ve şeffaf bir şekilde aktarmaya devam edecektir. İlerleyen günlerde bu süreçle ilgili detaylı bilgilendirmelerin olacağı bir lansman yapılacaktır. Taraftarlarımızın sabırlı olmalarını ve bizlere güvenmelerini önemle rica ediyoruz. Kulübümüzün başarısı için harcadığımız zamanı, parayı ve emeği sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.”

İLETİŞİM KANALLARINI ETKİN KULLANACAĞIZ

“Kulübümüzün ilerleyen günlerde açıklayacağı yeni kurumsal kimliği, modern ve dinamik bir yapıyı temsil etmektedir. Taraftarlarımızla olan iletişimimizi güçlendirmek adına, sosyal medya ve diğer iletişim kanallarımızı etkin bir şekilde kullanacağız. Taraftarlarımızın geri bildirimleri ve destekleri, bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu süreçte şeffaflık ilkesine bağlı kalarak, tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BAŞKAN DUMAN’DAN TARAFTARLARA ÇAĞRI

“Taraftar gruplarımızın yaptığı açıklama ve sosyal medya paylaşımlarının rakip takımlar tarafından dikkatle takip edildiğini ve bu durumun olumsuz bir hava yaratabileceğini belirtmek istiyoruz. Bu nedenle taraftarlarımızın, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket etmeleri ve desteklerini sürdürmeleri büyük önem taşımaktadır. Hep birlikte, birlik ve beraberlik içinde büyük başarılara imza atacağımıza inancımız tamdır.”

KIRIKKALE İÇİN BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

“Kulübümüz, yeni sezon sonunda büyük başarılara imza atmayı ve şampiyon olmayı hedeflemektedir. Tüm yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, kulübümüzün başarısı için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Bu süreçte taraftarlarımızın desteği, bizler için en büyük motivasyon kaynağı olacaktır. Kulübümüzün vizyonu, sadece bu sezon değil, uzun vadede de başarılı bir futbol kulübü olmaktır. Altyapı çalışmalarımıza verdiğimiz önem, geleceğin yıldız futbolcularını yetiştirme hedefimizi desteklemektedir. Genç yeteneklere yatırım yaparak, sürdürülebilir başarıyı sağlamayı amaçlıyoruz.

EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

“Son olarak, kulübümüzün başarısı için emek veren tüm teknik heyetimize, futbolcularımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Taraftarlarımızın desteği ile yeni sezona güçlü bir başlangıç yapacağımıza ve büyük başarılara imza atacağımıza olan inancımız tamdır. Birlikte, daha güçlü bir geleceğe adım atmak için sabırsızlanıyoruz. Saygılarımızla” dedi. Toplantı sonrasında Başkan Duman, futbolcularla birlikte sözleşme imzaladı.

KIRIKKALEGÜCÜ’NÜN YAPTIĞI İLK TRANSFERLER

Canberk Dilaver – Sol bek

Emre Tosun – Stoper

Yıldıray Koçal – Sol kanat

Abdülkadir Korkut – Sağ bek

Can Muhammet Vural – Santrafor

Berkay Göçmen – Sağ kanat

Nurettin Çağlar – Ortasaha

WhatsApp-Image-2024-07-10-at-18.22.49 Kırıkkalegücü'nden Büyük Transfer Hamlesi: 7 Futbolcuyla Anlaştı
WhatsApp-Image-2024-07-10-at-18.22.50 Kırıkkalegücü'nden Büyük Transfer Hamlesi: 7 Futbolcuyla Anlaştı
WhatsApp-Image-2024-07-10-at-18.23.07 Kırıkkalegücü'nden Büyük Transfer Hamlesi: 7 Futbolcuyla Anlaştı
WhatsApp-Image-2024-07-10-at-18.22.49-1 Kırıkkalegücü'nden Büyük Transfer Hamlesi: 7 Futbolcuyla Anlaştı

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!