Mustafa Kaplan’dan Kurban Bayramı Mesajı
Gündem 71 Editörü • 15 Haziran 2024 09:57
Mustafa Kaplan’dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kaplan yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

Değerli Kırıkkaleli Hemşehrilerim,

Bayramınız mübarek olsun! Bu mübarek günlerin hepimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Bayramlar, bizleri bir araya getiren, dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren özel zamanlardır. Bu özel günlerde, ailelerimizle, sevdiklerimizle ve dostlarımızla bir arada olmanın sevincini yaşayalım.

Her bayram, geçmişe dönüp baktığımızda bizi biz yapan değerleri hatırladığımız, sevdiklerimizle birlikte olmanın kıymetini daha iyi anladığımız zamanlardır. Bu bayramda da, Kırıkkale’mizin güzel insanları olarak, birbirimize destek olmayı, sevgimizi ve hoşgörümüzü paylaşmayı unutmayalım. İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatarak, onların da bayram sevincine ortak olalım.

Birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz bu bayramın, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını daha da kuvvetlendirmesini diliyorum. Gönüllerimizin aynı sevgi ve barış duygularıyla çarptığı, yüzlerimizin güldüğü, kalplerimizin ısındığı bir bayram diliyorum.

Bu bayramda, dualarımızı ve gönüllerimizi, zor zamanlar geçiren Gazze’deki kardeşlerimize yönlendirelim. Oradaki kardeşlerimizin acılarını paylaşıyor, onlara barış ve huzur dolu günler diliyorum.

Ayrıca, her birinizin bu özel günlerde sevdiklerinizle birlikte, huzur ve mutluluk içinde olmanızı temenni ediyorum. Çocuklarımızın neşeyle koşturduğu, yaşlılarımızın dualarının eksik olmadığı, komşuluk ilişkilerimizin daha da pekiştiği güzel bir bayram geçirin.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kırıkkaleli hemşehrilerime sağlık, mutluluk ve esenlik dolu nice bayramlar diliyorum. Bayramınız kutlu olsun!

En derin sevgi ve saygılarımla

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!