Türkiye – Çekya Maçı Kırıkkale’de Dev Ekranda
Gündem 71 Editörü • 26 Haziran 2024 19:15
Türkiye – Çekya Maçı Kırıkkale’de Dev Ekranda

Kırıkkaleliler Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasında Milli heyecanı Kırıkkale Belediyesi tarafından hazırlanacak dev ekrandan takip edebilecek.

26 Haziran Çarşamba günü Çekya ile saat 22.00’da karşılaşacak A Milli Takımımızın kritik mücadelesini Kırıkkaleliler Cumhuriyet Meydanında seyredebilecekler. 

Millilerimiz gruptan çıkış maçı olarak gösterilen EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası yolculuğunda 26 Haziran Çarşamba günü Çekya ile karşılaşmasıyla devam edecek.

Gürcistan ve Macaristan maçlarını Cumhuriyet Meydanında kurulan dev ekranda hep birlikte izleyerek coşkuya ortak olan Kırıkkaleliler için Kırıkkale Belediyesi tarafından Çekya maçı içinde aynı organizasyon gerçekleştirilecek.

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, “26 Haziran Çarşamba günü Milli Takımımızın Çekya ile saat 22.00’da oynayacağı karşılaşmayı Cumhuriyet Meydanında hep birlikte dev ekranda izleyeceğiz. A Milli Takımımızın EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası yolculuğunda milli heyecan ve coşkuyu yine hemşehrilerimiz ile birlikte yaşayacağız. Tüm sporseverleri milli coşkuyu yaşamak için Cumhuriyet Meydanına bekliyoruz” dedi.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!