5 Yaşındaki Kırıkkaleli Minik Asya’dan Biz Bize Yeteriz Kampanyasına Anlamlı Destek
Gündem 71 Editörü • 12 Nisan 2020 11:38
5 Yaşındaki Kırıkkaleli Minik Asya’dan Biz Bize Yeteriz Kampanyasına Anlamlı Destek
Kırıkkale Haber

5 yaşındaki Kırıkkaleli minik Asya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek: “Cumhurbaşkanım sen maaşını bağışladın, ben de kumbaramı bağışlıyorum” diyerek Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağışta bulundu.

Kırıkkale’de yaşayan bir ailenin 5 yaşındaki minik kızı Asya Şimşek, çektiği video ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi; “Cumhurbaşkanım sen kampanyaya maaşını bağışladın, ben de kumbaramı bağışlıyorum” dedi.

Koronavirüs’ten etkilenen ihtiyaç sahiplerine destek amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na destek yağmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 maaşını kampanyaya bağışlayarak ilk bağışı yapmıştı. Ardından destek açıklamaları ise peş peşe geldi. Kampanyaya sosyal medyadan paylaşılan video ile Kırıkkale’de yaşayan 5 yaşındaki anaokulu öğrencisi minik Asya’da kumbarasında biriktirdiği 52 lirayı bağışlayarak katıldı.

Videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen minik Asya; “Cumhurbaşkanım sen kampanyaya maaşını bağışladın, ben de kumbaramı bağışlıyorum. Türkiye’yi çok seviyorum.” dedi.

İşte o video;

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!