Hakkımızda
gundem71-hakkimizda Hakkımızda

gundem71.com, “Kırıkkale’den Türkiye’ye Açılan Pencere” sloganı ile Kırıkkale Son Haber Medya Grup bünyesinde 2019 yılının Mart ayında yayın hayatına başlamıştır. Kırıkkale Haber sitesi olarak bir yerel haber sitesinden ülke genelinde, Ekonomi, Otomobil, Teknoloji başta olmak üzere birçok kategoride, Türkiye’nin en kapsamlı portalı olmayı amaç edinmiştir.

Gündem 71, objektif ve şeffaf habercilik politikalarına sıkı sıkıya bağlıdır. Tarafsız yayıncılık ile yalnızca gerçeği, iyi veya kötü haber ayrımı yapmaksızın okurlarına ulaştırır. Konular hakkında hüküm veren değil, doğrudan aktaran taraftır. Haberlere bir aracı olarak yaklaşır ve manipüle etmeden okurlarına iletir. Olayın yorumunu okura bırakan Gündem 71, açık ve yasalara uygun bir şekilde yayıncılık yapar.

Yayın hayatına başladığından günümüze kadar güçlü editörleri ile binlerce içerik üreterek, ilk sene içerisinde aylık ortalama 100 bin tekil ziyaretçiye erişerek Kırıkkale’nin adını Türkiye’de duyurmaktadır. Ülkemizdeki bilgi ve habere erişimi kolaylaştırmayı amaç edinmiş olan Gündem 71, siz değerli okurları için en iyisini üretmeye çalışmaktadır.

Gundem71.com hakkında görüşlerinizi, yorumlarınızı ve isteklerinizi aşağıdaki iletişim formundan bizlere iletebilirsiniz.