Künye

KIRIKKALE SON HABER MEDYA GRUBU

İmtiyaz Sahibi
Oğuzhan ÜNVER

Genel Yayın Yönetmeni
Emre KESER

Hukuk Danışmanı
Av. Burcu TOKGÖZ

Yer Sağlayıcı
Gündem 71 Web Server

İletişim Numaraları
+90 545 521 28 26 & +90 543 658 90 01

E-Mail
kirikkalesonhaber@gmail.com & info@gundem71.com

YASAL UYARI © GUNDEM71.COM TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
gundem71.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. gundem71.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, gundem71.com sorumlu tutulamaz.

YAYIN İLKELERİ
Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. gundem71.com Haber portalı 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. gundem71.com portalında yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. gundem71.com sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
gundem71.com adlı haber sitesi, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, gundem71.com ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. gundem71.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Kırıkkale Son Haber & Gündem 71 basın yayın ilkelerine uymaya söz vermiştir. Lütfen haber, reklam, istek ve önerileriniz için e-mail adreslerimizi kullanınız.

kirikkale-son-haber-gundem71-kunye-logo Künye