Abdullah Öztürk Kırıkkale’de İlçe Ziyaretlerinde Bulundu
Gündem 71 Editörü • 23 Mart 2023 00:09
Abdullah Öztürk Kırıkkale’de İlçe Ziyaretlerinde Bulundu
Kırıkkale Haber

26 Dönem Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, geçtiğimiz günlerde 28. Dönem Milletvekilliği başvurusunda bulunmasının ardından ilçeleri ziyaret etti.

Öztürk bu seçimin çok önemli olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyor.

ERDOĞAN’A DESTEK İSTİYOR

AK Parti’den 28. dönem milletvekilliği başvurusunda bulunan Abdullah Öztürk çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Öztürk çalışmaları kapsamında İlçeleri ziyaret ederek ilçe belediye Başkanları, İlçe başkanları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Öztürk bu seçimin çok önemli olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyor.

SOKAK SOKAK, CADDE CADDE ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ

İlçe ziyaretlerinin ardından açıklama yapan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Abdullah Öztürk, Cumhur ittifakı olarak seçimden zaferle çıkmak için gece gündüz çalışmalarına devam edeceklerini belirtti, Öztürk açıklamasında, “ Kırıkkale’miz için ülkemiz için çalışmalar yapacağız. 14 Haziran zaferi için tüm teşkilatlarımızla ilçelerimizde merkezde sokak sokak, cadde cadde çalışmalar yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı en yüksek oyla seçerek Cumhur ittifakı olarak Mecliste en yüksek vekil sayısını alacağız” diye konuştu.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!