Adnan Duman ve Ramazan Ayan’dan Kırıkkalespor’a 600 Bin Lira Prim Desteği
Gündem 71 Editörü • 21 Nisan 2024 10:17
Adnan Duman ve Ramazan Ayan’dan Kırıkkalespor’a 600 Bin Lira Prim Desteği

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’ın talimatları doğrultusunda Kırıkkale’nin iki önemli iş insanı Sinerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman ve Aybimaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan bugün oynanacak maç için 600 bin lira prim açıkladı.

Konu ile ilgili Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi;

Teknik sorumlumuz Nihat Baran’ın Sn Valimiz Mehmet Makas bey’e gerçekleştirdiği ziyarette takımımızın bulunduğu konum ile alakalı verilen gerekli bilgilendirmelerden sonra Valimiz konuya duyarsız kalmamıştır;

Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda gerçekleşen toplantı sonrasında yapacağımız idmanı ziyaret eden Şehrimizin değerli iş insanlarından Sinerji A.Ş yönetim kurulu başkanı Adnan Duman Bey ve Aybimaş A.Ş yönetim kurulu başkanı Sn.Ramazan Ayan bey yarın oynayacağımız Gümüşhanespor maçı için 600 bin tl prim açıklamışlardır.

Açıklanan prim takımımızda motivasyonumuzun daha da artmasını sağlamış yarın oynacağımız müsabaka için çok büyük güç olmuştur.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Başta Sn Valimiz Mehmet Makas olmak üzere; Sayın Sn.Adnan Duman ve Ramazan Ayan beylere kulübümüz adına çok teşekkür ederiz.

Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!