Ahmet Önal, ‘Kırıkkale’de Bundan Böyle, Belediyenin Kapısı Herkese Açıktır’
Gündem 71 Editörü • 2 Nisan 2024 18:59
Ahmet Önal, ‘Kırıkkale’de Bundan Böyle, Belediyenin Kapısı Herkese Açıktır’

31 Mart 2024 seçimlerinde Kırıkkale Belediye Başkanı olarak seçilen Ahmet Önal, Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı’nda partililer ve Kırıkkaleli vatandaşlarla bir araya geldi.

Önal, “Kırıkkale’nin kaynaklarını, imkanlarını, gücünü, yetkisini, her şeyini bu kente harcayacağız. Kırıkkale’nin sıkıntılarını biliyorum, çünkü ben bu kentte yaşıyorum. Ben bu kentin evladıyım. 6 yıl milletvekilliği yaptım, artık yeni bir hikaye yazmak için umuda yelken açmak için, Kırıkkale’de herkesi kucaklamak için hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceği bir Kırıkkale için, her garibanın her yoksulun, her ihtiyaç sahibi ailenin yanında Ahmet Önal’ı ve kıymetli seçilmişleri ve Kırıkkale Belediyesi’ni bulacağı için çok mutluyum.” dedi.

Kırıkkale’de geçmiş dönemde, Kırıkkaleli vatandaşların belediyeye ve belediye başkanına ulaşmakta zorlandığını dile getiren Önal, “Artık, partizanlık bitmiştir. Vatandaşa tepeden bakma bitmiştir, vatandaşı ötekileştirmek bitmiştir, bu kentin siyasilerine iftira atma dönemi kapanmıştır. Artık Kırıkkale’de sevgi kazanmıştır, kardeşlik kazanmıştır, beraber kucaklaşma kazanmıştır. Kırıkkale’de yaşayan herkes kazanmıştır. Bundan böyle, belediyenin kapısı herkese açıktır. Dileyen herkes, rahatlıkla belediye başkanına ulaşacaktır. Dileyen herkes randevu olsun olmasın, artık randevu işi bitmiştir. Belediye başkanıyla görüşmek için birilerini aşmak zorunda değildir.” ifadelerine yer verdi.

ahmet-onal-2 Ahmet Önal, 'Kırıkkale'de Bundan Böyle, Belediyenin Kapısı Herkese Açıktır'
ahmet-onal-3 Ahmet Önal, 'Kırıkkale'de Bundan Böyle, Belediyenin Kapısı Herkese Açıktır'
ahmet-onal-4 Ahmet Önal, 'Kırıkkale'de Bundan Böyle, Belediyenin Kapısı Herkese Açıktır'
ahmet-onal-5 Ahmet Önal, 'Kırıkkale'de Bundan Böyle, Belediyenin Kapısı Herkese Açıktır'

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!