Ahmet Önal, Kırıkkale’de Sokak Hayvanları İçin Seferberlik Başlattı
Gündem 71 Editörü • 19 Nisan 2024 11:05
Ahmet Önal, Kırıkkale’de Sokak Hayvanları İçin Seferberlik Başlattı

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal tarafından sokakta yaşayan hayvanlar için sağlık seferberliği başlatıldı.

Konu ile ilgili Kırıkkale Belediyesi Encümeni aynı zamanda Veteriner Hekim olan Ümit Duman bir açıklama yaparak şöyle dedi;

Bugün Belediyemize ziyaretimize Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcisi Sayın Hasan Yaman ve yöneticileri Sayın Sevim Tahan ve Sinan Taşçı geldi. Belediyemizden beklentilerini dile getirdiler ayrıca bizim yapacağımız çalışmalar hakkında da kendilerine bilgi verdik. Biz hayvansever tüm dostlarımızla görüşmeye onların düşüncelerini görüşlerini alarak projerini dinlemeye herzaman hazırız.

Başkanımız Sayın Ahmet Önal tarafından şuanda Kırıkkalemiz de bir seferberlik ilan edildi. Kırıkkalemizi her yönden ileriye taşımak için çalışmalar hızlandı.

Sokakta yaşayan minik dostlarımız için sağlık seferberliği başlatıldı. Köpeklerimizin aşılamaların tekrarı, iç dış parazit uygulamaları, sağlık yönünden taramaları için sokak köpeklerimizi toplayıp karantina altında sağlık taramalarını gerçekleştireceğiz.

Hem Kırıkkalede yaşayan vatandaşlarımız daha rahat sokaklarda gezebilecek hemde sokakta yaşayacak olan minik dostlarımızın sağlıklı olduğuna emin olacağız…

Biz hem insanlarımızı seviyoruz hemde hayvanlarımızı seviyoruz.

Saygı ve Sevgilerimizle

WhatsApp-Image-2024-04-17-at-20.33.21 Ahmet Önal, Kırıkkale'de Sokak Hayvanları İçin Seferberlik Başlattı

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!