Ahmet Önal’dan EDS Tepkisi: Şehrin Dört Bir Yanını EDS’lerle Doldurdunuz, Kırıkkale’de Her Yer Kamera
Gündem 71 Editörü • 12 Temmuz 2022 15:55
Ahmet Önal’dan EDS Tepkisi: Şehrin Dört Bir Yanını EDS’lerle Doldurdunuz, Kırıkkale’de Her Yer Kamera

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, Kırıkkale’de, her yerde kamera bulunduğunun ve asıl amacı trafiği düzenlemek olan Elektronik Denetleme Sisteminin (EDS)’lerin belediyelerin ve şirketlerin geçim kapısı olduğunu belirtti.

KIRIKKALE’MİZ TEŞVİKTE YATIRIMDA KALKINMADA SON SIRADA PİLOT BÖLGE UYGULAMASINDA İLK SIRADA

Kırıkkale’nin teşvikte, yatırımda, kalkınmada hep son sıralarda yer aldığının altını çizen CHP’li Önal, Kırıkkale’nin, pilot bölge uygulamasında hep ilk sıralarda yer aldığına dikkat çekerek; “Teşvikte, yatırımda, kalkınmada hep son sıralarda yer alan Kırıkkale’miz, nedense pilot bölge uygulamasında hep ilk sıralarda yer alıyor. Kara yollarına döşenen, asıl amacı trafiği düzenlemek olan EDS’ler, belediyelerin ve şirketlerin geçim kapısı olmuş. Şehrin dört bir yanını EDS’lerle doldurdunuz, Kırıkkale’de her yer kamera.” dedi.

“VATANDAŞ ARACIYLA HATA YAPSIN, BİZ DE HEMEN CEZA KESELİM” DİYE BEKLİYORSUNUZ

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, EDS sistemi ile kesilen trafik cezalarıyla ilgili yaptığı açıklamanın devamında “Yüksek akaryakıt fiyatları, sigorta ve araç muayene ücretleri, yüksek vergiler yetmiyormuş gibi bir de “Vatandaş aracıyla hata yapsın, biz de hemen ceza keselim.” diye bekliyorsunuz.” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!