Ahmet Önal’dan Kılıçdaroğlu’na ‘Yanındayım’ Mesajı
Gündem 71 Editörü • 24 Eylül 2022 00:02
Ahmet Önal’dan Kılıçdaroğlu’na ‘Yanındayım’ Mesajı

Kılıçdaroğlu’nun “Artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?” çağrısına CHP’lilerden yanıt geldi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir’de partisinin 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, “Halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz ve özgürlük, doğruluk, adalete susamış halkımıza kurtuluşu beraber getireceğiz. Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Artık karar verin. Benimleyseniz, benimle olduğunuzu da artık hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum” diye seslendi.

Kılıçdaroğlu’nun çağrısına ilk yanıt İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan geldi. İmamoğlu, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Her koşulda sayın genel başkanımızın yanındayım” yazdı.

İmamoğlu’nun ardından bir destek de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan geldi. Yavaş, Twitter’da Kılıçdaroğlu ile birlikte fotoğrafını paylaşarak “Adil yarınlar, huzurlu bir gelecek için her zaman yanınızdayım” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NA AHMET ÖNAL’DAN DESTEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısının ardından CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Hak Hukuk Adalet Yanındayım Kemal Kılıçdaroğlu” ifadelerini kullandı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!