AK Parti Keskin İlçe Başkanı Ekmel Cönger’den Birlik ve Beraberli Mesajı
Gündem 71 Editörü • 1 Haziran 2022 21:29
AK Parti Keskin İlçe Başkanı Ekmel Cönger’den Birlik ve Beraberli Mesajı

AK Parti Keskin İlçe Başkanlığına atanan Ekmel Cönger, Birlik ve beraberli mesajı verdi.

HEDEF 2023

AK Parti Keskin İlçe Başkan Ekmel Cönger atamasının ardından yönetimi hafta içerisinde oluşturulması bekleniyor. Cönger atamanın ardından yaptığı açıklamada, Keskin için birlik içinde çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Cönger açıklamasında, “ Belediyemiz ve Keskinli hemşehrilerimiz ile birlikte Keskin için çalışmalar yapacağız. İnşallah 2023 hedefimize emin eller ile gidiyoruz” dedi.

TÜM KESİMLER İLE BİRLİKTE İSTİŞAREDE BULUNACAĞIZ

Cumhur İttifakı olarakta ortak çalışmalar yapmayı planladıklarını belertin Cönger, “ 2023 seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için ilçemizde en yüksek oyu alacağız. Çalışmalarımıza başladık. Partimize gönül veren hemşehrilerimiz ve tüm kesimler ile birlikte istişarede bulunacağız.” Diye konuştu.

HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİM

Keskin’in her zaman hizmetinde olduğunu belirten Cönger, “Keskin’de yılların birikimi var. Bu birikim AK Parti ile daha da güçleniyor. AK Parti’nin gücüne güç katmak için çalışmalarımı aralıksız devam edeceğim. İlk olarak Geçmişte olduğu gibi ve gelecekte AK Parti’ye gönül veren kardeşlerimi tek tek dolaşacağım. Onlarla birlikte daha da güçleneceğiz. Keskin’de AK Parti rüzgarı daha da esecek. AK Parti’ye gönül veren ve işlerin yoğunluğundan dolayı partimizle diyaloga geçemeyen kardeşlerimle birlik beraberlikler yeniden oluşacak. “

TEŞEKKÜRLER

Cönger, “ Başta Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Olmak üzere Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir, İç Anadolu Bölge Teşkilat Başkanı Sayın Mustafa Köse, Koordinatör Milletvekilimiz Sayın Hikmet Ayar’a, Milletvekilimiz Sayın Ramazan Can, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, İl Başkanımız Mustafa Kaplan, Keskin Belediye Başkanımız Dede Yıldırım’a teşekkür Eder Saygılar Sunarım.” şeklinde konuştu.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!