Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Koçak Çalışmalara Başladı
Gündem 71 Editörü • 13 Aralık 2023 23:21
Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Koçak Çalışmalara Başladı

Kırıkkale Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Koçak, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi öncesinde seçim çalışmalarına başladı.

Koçak ilk ziyaretini Ticaret ve Sanayi Odasına yaparak burada başkan vekili Ali Dolu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Belediye Başkan aday adayı Ömer Faruk Koçak yapacağı çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı. Koçak yaptığı konuşmada; ”Şehrin sorunlarını biliyorum, ivedilikle altyapı çalışmaları ve imar konusunun masaya yatırılması gerektiğini düşünüyorum. Nasip olurda bu göreve gelirsem görev süremin yarı zamanında altyapı sorununu tamamen ortadan kaldıracağım. Artık dikey yapılaşmadan yatay yapılaşmaya geçmemizin zamanı gelmiştir.Yatay yapılaşmayı yaygınlaştıracağız” dedi.

Koçak ayrıca sosyal belediyeciliğin önemini vurgulayarak,Şehrin savunma sanayi için önemi belli, biz göreve geldiğimizde belediye olarak daha üzerine düşerek bir lokomotif görevi üstleneceğiz dedi.

Hizmetleri hep vatandaş ve paydaşlar ile istişare ve işbirliği içinde gerçekleştireceğini ifade eden Koçak, danışan dağdan aşar bin bilsen de bir bilene danış düsturunu benimsediğini ifade ederek, Belediye başkanlığı hacet kapısıdır ve bu bizim için Allah’ın lütfudur vatandaşımız hemşehrilerimiz velinimetimizdir, artık vatandaşımızın istediği değişim için çalışma zamanıdır. Kırıkkalenin pozitif enerjiye ve iş yapmaya ihtiyacı var biz de gücümüz yettiğince çalışmaya devam edeceğiz inşaallah” dedi.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!