AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı’dan ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ Mesajı
Gündem 71 Editörü • 15 Temmuz 2023 01:05
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı’dan ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ Mesajı

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Pehlivanlı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Ülkemizi işgali amaçlayan 15 Temmuz darbe girişiminin 7. yılındayız. Devletimize ve milletimize kasteden teröristlere karşı taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. 15 Temmuz gecesi aziz milletimiz destansı bir mücadele ortaya koymuştur. O gece, bağımsızlığımıza, hürriyetimize ve milli iradeye canı pahasına sahip çıkan halkımızın kahramanlığına ve FETÖ’cü hainlerin ve destekçilerinin karanlık yüzüne tüm dünya tanık olmuştur.

Milletimizin birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu, her türlü uluslararası destekli terör grubunun planlarını boşa çıkaracak güçtedir. O geceki cesaretimiz, dik duruşumuz, birliğimiz ve kararlılığımız bugün de aynı heyecanla devam etmektedir.

Devletimizin ve milletimizin ortak düşmanı olan FETÖ ile mücadelemiz kararlı bir şekilde sürmektedir. Dini ve manevi değerleri istismar ederek bir ihanet şebekesi, sapkın bir inanç ve Türkiye düşmanlarının maşası haline gelen FETÖ’ye karşı her zemin ve şartta milletçe mücadelemiz devam edecek.

15 Temmuz Destanı’nın yıl dönümünde darbeye karşı canlarını feda eden tüm şehitlerimizi hürmetle, minnetle ve rahmetle yad ediyorum. Darbeye direnirken gazilik mertebesine ulaşan Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 15 Temmuz ruhuyla Türkiye aşkına gayretle çalışmaya devam edeceğiz.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!