AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan Gençlik Merkezi Üyeleri İle Bir Araya Geldi
Gündem 71 Editörü • 16 Mart 2022 12:46
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan Gençlik Merkezi Üyeleri İle Bir Araya Geldi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, saha Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yapılan organizasyonda gençlik merkezi üyeleri ile bir araya geldi.

Kaplan, yarının Türkiye’sini yönetecek gençlerin her zaman emrinde olduklarını ifade etti.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, saha çalışmaları kapsamında gençlik merkezinde gençlerle bir araya geldi. Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yapılan organizasyonda gençlik merkezi üyeleri ile bir araya gelen Kaplan, bugünün Türkiye’sini yerli ve milli atılımlarla geleceğe emin adımlarla hazırlayan partinin temsilcisi olarak, yarının Türkiye’sini yönetecek gençlerin her zaman emrinde olduklarını ifade etti. Görevi devraldıkları günden bu yana saha çalışmalarına hız kazandırdıklarını ifade eden Gençlik Kolları Başkanı Tuğrul Sofuğlu, “Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, bu kutlu davayı daha ileri taşımak için büyük bir gayret sarf ediyoruz. Bu konuda İl Başkanımızın ve teşkilat üyelerimizin bizlere desteği tam. Milletvekilimiz, belediye başkanımız, il başkanımız ve teşkilat üyelerimizle yakalanan bu uyum ortamında layık olup, partimize ve şehrimize hizmet etmek en büyük gayemiz” dedi.

Genç kuşakla sık sık bir araya geldiklerini ifade eden Kaplan, bu anlamda gençlik kollarının gerçekleştirdiği bütün organizasyonlara destek vermeye gayret gösterdiklerini ifade etti. Genç neslin siyasete ve ülke meselelerine karşı son derece duyarlığı olduğunu dile getiren Kaplan “Gençlerimiz soran sorgulayan bir yapıyla ülke meseleleri hakkında detaylı fikir sahibi. Buda bizleri, ülkemizin geleceği adına mutlu ediyor. Genç kardeşlerimizi bilgilendirmek, tecrübelerimizi onlarla paylaşmak adına saha çalışmalarımızda genç nesle biraz daha fazla ihtimam gösteriyoruz. Gençlik Kolları Başkanımız Tuğrul Sofuoğlu ve ekibi de bu anlamda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor: Gençlik kolları teşkilatımızın irade ve enerjisi bizlere de büyük bir şevk veriyor. Organizasyonda ötürü gençlik kolları teşkilatımıza ve bizleri misafir eden gençlik merkezi üyelerine teşekkür ediyorum.

gudnem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!