AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan Sosyal Medya Hesabından Açıklamalarda Bulundu
Gündem 71 Editörü • 11 Nisan 2022 22:14
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan Sosyal Medya Hesabından Açıklamalarda Bulundu

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, gerek hükümet gerek belediye nezdinde güzel yatırım ve hizmetler icra edildiğini söyleyerek, “Tabi ki bu durumda bazı kimseleri rahatsız ediyor. Onlar ne derlerse desinler bizler işimize bakıyoruz” dedi.

İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Kaplan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bizler 20 yıldır AK Parti Hükümeti olarak hizmet ve yatırım icra ediyorsak, öncelikle aziz milletimizin takdiri ve ´İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın´ ilkesine sahip, her bir vatandaşı için dertlenen bir dünya lideri olan Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan´a sahip olmamızdandır”

GÜVENİMİZ TAMDIR

“Birilerinin de bu icraatları eleştirmeleri, yıkmak istemeleri ise kendilerinin 80 yılda yapamadıklarının 20 yıla nasıl sığdırıldığını kavrayamamalarındandır. Onlar 2 değil 2000 yuvarlak masa toplantısı da yapsalar ömürleri yetmez, anlayamazlar bu işin sırrını. Bu sırrı anlamanın yolu millete olan hizmet aşkını anlamaktan geçer. Dünya olarak sancılı bir dönemden geçiyoruz Allah´ın izni ile bunları da atlatacağımıza güvenimiz tamdır”

KIRIKKALE´DE BU DURUMUN BENZERİ VAR

“Şuan, Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve Teşkilatlar arasında; Allah bozmasın güzel bir birliktelik ve uyum var. Bunun meyvelerini de her kulvarda alıyoruz. Gerek hükümet gerek belediye nezdinde güzel yatırım ve hizmetler icra ediliyor. Tabi ki bu durumda bazı kimseleri rahatsız ediyor.Yuvarlak masa toplantıları, kulisler, sosyal medyadan eleştiriler, yapılan icraatları karalama politikaları yapılıyor. Onlar ne derlerse desinler bizler işimize bakıyoruz. Çünkü biz liderimizin izinde,onun hizmet aşkıyla bir adım arkasında yürümeye devam ediyoruz” dedi.

gundem71.com • Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!