AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Abdullah Öztürk Başvurusunu Yaptı
Gündem 71 Editörü • 18 Mart 2023 21:56
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Abdullah Öztürk Başvurusunu Yaptı

26. dönem Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk Ak Parti’den 28. Dönem Milletvekilliği için resmi başvurusunu yaptı.

Çok sayıda seveniyle birlikte İl Başkanlığını ziyaret ederek başvuru dosyasını İl Başkanı Mustafa Kaplan’a teslim eden Öztürk “Bu dava hak ile batılın davasıdır. Milletimizin feraseti proje partilerine fırsat vermeyecektir” diye konuştu.

MİLLETİMİZİN DESTEĞİYLE SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

Ak Parti 26. Dönem Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk Ak Parti’den 28. Dönem Milletvekilliği için aday adaylık resmi başvurusunu Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığına yaptı. Öztürk’ün aday adaylığı başvuru dosyasını teslim alan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, başarılar diledi. Şuana kadar 30’a yakın aday adaylık başvurusu aldıklarını hatırlatan Ak Parti İl Başkanı Kaplan “14 Mayıs 2023’te Allah nasip ederse sandıkları milletimizin desteğiyle sandıkları patlatarak Cumhurbaşkanımızı yine güçlü bir şekilde iktidara taşıyacağımıza inanıyorum. Tüm aday adaylarımıza çıktıkları yolda başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

AK PARTİ HİZMET PARTİSİDİR

Öztürk’te yaptığı açıklamasında “Ak Parti hizmet partisidir. Şuanda partimiz Cumhur ittifakı içerisindeki partilerle kenetlenmiş durumda. Asrın en büyük felaketini yaşayan ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu biliyorsunuz. Milletimiz proje partilerinin geldiği durumu da görüyor. İnşallah milletimizin feraseti onlara fırsat vermeyecektir. Bu seçimden de her zamanki gibi güçlü bir şekilde çıkarak hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!