AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Ahmet Yılmaz Tanıtım Çalışmalarına Başladı
Gündem 71 Editörü • 20 Mart 2023 21:04
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Ahmet Yılmaz Tanıtım Çalışmalarına Başladı

AK Parti Kırıkkale Milletvekili A. Adayı Yılmaz, aday adaylığı müracaatını yaptıktan sonra kent merkezi, ilçe, belde ve köy ziyaretlerinde tanıtım çalışmalarına başladı.

AK Parti Kırıkkale Milletvekili A. Adayı Ahmet Yılmaz, AK Parti vizyonunu kentin her noktasında yaşayan vatandaşlara ulaştıracaklarını belirterek, “Güzel şehrimize ve insanımıza hizmet için yola çıktık. Bu yolda gereken her fedakarlığı yapmaya hazırız.” dedi.

Ziyaretlerde vatandaşlar, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililerle bir araya gelen Yılmaz, Sulakyurt ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle görüşme yaptı.

Yılmaz, daha sonra Delice ilçesine geçerek Delice ve Çerikli Belde Belediye Başkanlığını da ziyaret etti.

Kent merkezinde Memur-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığını, yönetimi ve üyeleri ile de görüşme yapan Yılmaz, ziyaretlerle yaptığı açıklamada, AK Parti’nin Türkiye’ye çok önemli yatırımlar kazandırdığını söyledi.

Kendilerinin de bu aziz milletin hizmetçisi olmak için ilk adımı attıklarını belirten Yılmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu büyük Türkiye için yolculuğumuz başladı. Bu kutlu davayı güzel insanımıza anlatmak bizim en asli vazifemizdir. Üzerimize düşen büyük sorumluluğun gereğini yerine getirmek ve bu emaneti gelecek nesillere taşımak için büyük çaba sarf edeceğiz.” diye konuştu.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!