AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Ahmet Yılmaz’a Kırıkkaleliler Yoğun İlgi Gösteriyor
Gündem 71 Editörü • 3 Nisan 2023 19:13
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Ahmet Yılmaz’a Kırıkkaleliler Yoğun İlgi Gösteriyor

AK Parti Kırıkkale Milletvekili A. Adayı Ahmet Yılmaz, AK Parti vizyonunu kentin her noktasındaki vatandaşlara ulaştırıyor.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Yılmaz, daha şimdiden Kırıkkalelilerin gönlünde yer etmiş durumda.

Milletvekili A. Adayı Yılmaz, aday adaylığı müracaatını yaptığı ilk günden itibaren çalışmalarına başladı. Yılmaz, bu kapsamda kent merkezi, ilçe, belde ve köy ziyaretlerinde tanıtım çalışmalarına devam ediyor.
Ziyaretlerde vatandaşlar, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililerle bir araya gelen Yılmaz, kentteki emekliler parkında da vatandaşlarla bir araya geldi.

Kendilerinin de bu aziz milletin hizmetçisi olmak için ilk adımı attıklarını belirten Yılmaz, vatandaşlardan destek istedi. Vatandaşların Yılmaz’a ilgisi ise oldukça fazlaydı.

Yılmaz, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu büyük Türkiye için yolculuğumuz başladı. Bu kutlu davayı güzel insanımıza anlatmak bizim en asli vazifemizdir. Üzerimize düşen büyük sorumluluğun gereğini yerine getirmek ve bu emaneti gelecek nesillere taşımak için büyük çaba sarf edeceğiz.” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!