AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan ‘Halk Buluşması’nda Vatandaşları Dinledi
Gündem 71 Editörü • 23 Temmuz 2023 21:24
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan ‘Halk Buluşması’nda Vatandaşları Dinledi

AK Parti İl Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen ‘Halk Buluşması’ geçtiğimiz Cumartesi günü tekrar hayata geçti.

Milletvekili Mustafa Kaplan ve İl Başkanı Engin Pehlivanlı, dün ilki yapılan “Halk Buluşması”nda vatandaşları dinlediler.

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili ve Ak Parti il teşkilatı, geçtiğimiz Cumartesi günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlediler.

Halk buluşması toplantıları ile ilgili bilgi veren Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, meclisin tatile girmesiyle yoğunluğun azaldığını ve geleneksel halk buluşmalarının başladığını ve 15 günde bir yapılacak halk buluşmasıyla vatandaşın taleplerine tercüman olmaya çalışacaklarını ifade ederek;” Yuva mahallesinde yapılan TOKİ konutları hakkında vatandaşlarımızı dinledik. Gereken bilgileri vatandaşlarımıza verdik. Ağustos ayı içerisinde yer teslimleri başlayacak. Ayrıca ağırlıklı olarak TMO alımları konusunda da vatandaşların talepleri oldu. Biliyorsunuz TMO Genel Müdürünü Kırıkkale’ye getirdik misafir ettik. Kimsenin elinde ürünü kalmayacağı konusunda gerekli açıklamalar yapıldı. Bizde halk buluşmasında vatandaşlarımızı bu konuda bilgilendirdik.” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!