AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can Küçük Mehmet Ali’nin ‘Futbol Sahası’ İsteği İçin Devreye Girdi
Gündem 71 Editörü • 26 Ağustos 2022 13:39
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can Küçük Mehmet Ali’nin ‘Futbol Sahası’ İsteği İçin Devreye Girdi

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can Akkoşan Köyü’nde karşılaştığı küçük Mehmet Ali’nin futbol sahası ve top isteği için devreye girdi.

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can geçtiğimiz gün Akkoşan Köyü’ne yaptığı ziyaret esnasında kendisinden futbol sahası ve top isteyen küçük Mehmet Ali’nin isteğini geri çevirmeyerek çocukların köyde futbol oynadıkları yerde inceleme yaparak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş’i aradı ve konu hakkında yardımcı olmasını istedi.

Ramazan Can tarafından sosyal medya hesabından yapılan video paylaşımda; “Karakeçili ilçemizin Akkoşan Köyü’nde Cimbomlu olan Mehmet Ali kardeşimiz ben burda futbol sahası istiyorum. Bize top alın, forma alın sayın vekilim dedi. Bizde bunun üzerine Mehmet Ali ile beraber futbol oynadıkları yere gittik. Orda il müdürümüzü aradık, Mehmet Ali kardeşimizin istediği ile ilgili görüştük. İl müdürümüz inşallah buradaki kardeşlerimize hem top hem forma verecek, hem de minyatür futbol sahası yapacak” ifadelerine yer verilirken küçük Mehmet Ali ve Can arasında geçen gülümseten diyalog, sosyal medyada binlerce kişi tarafından izlendi.

İşte gülümseten ve binlerce kişi tarafından izlenen o paylaşım;

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!