Akıllı Mama Kabı ile Evcil Dostlarınızın Hayatını Kolaylaştırın
Gündem 71 Editörü • 22 Eylül 2022 20:26
Akıllı Mama Kabı ile Evcil Dostlarınızın Hayatını Kolaylaştırın

Sektörünün lider ismi Wero Tech üstün teknolojiye sahip ürünleriyle yalnızca sizlerin değil evcil dostlarınızın da konforunu artırıyor. Akıllı robot süpürge modelleri ile yaşam alanlarının hijyenine önemli bir katkıda bulunan Wero Tech otomatik mama kabı ile evcil dostlarınızın beslenme rutininde mükemmelliği sağlıyor.

Pek çoğumuzun en iyi dostları olan evcil hayvanların beslenme sıklığı, porsiyonları ve yiyecek tedarikinin planlanması ve yönetilmesi aşamasında otomatik mama kabı son derece işlevsel ve faydalı bir üründür. Bu nedenle son yıllarda giderek daha işlevsel hale gelen otomatik mama kabı kullanımı da artmaktadır.

Evcil hayvanların beslenmesi konusunda önemli bir görev üstlenen otomatik mama kabı akıllı telefonlar ve bilgisayarlar aracılığıyla da kontrol edilebilir. Bu sayede siz evde olmasanız da evcil dostunuzun aç kalmadığından emin olabilirsiniz. 

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı mama koymayı unutma ya da uzun sürelerle ev dışında kalındığında evcil dostunuzun beslenmesi konusunda endişelenmeniz gerekliliğini ortadan kaldırır. Çünkü siz evde olmasanız da Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı patili dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılar. 

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı kullanıcılara ev dışında olsalar dahi evcil hayvanlarının öğünlerini gün içinde istedikleri zamana göre ayarlama imkanı sağlar. Evden uzak olunduğu durumlarda cep telefonu aracılığıyla mamalarını manuel olarak vermek mümkün olur.

Ayrıca evde olsanız da çok yoğun dönemler yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda da en büyük yardımcınız Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı. 6 litrelik geniş mama haznesi uzun süre boyunca mama koyma ihtiyacını ortadan kaldıran önemli bir avantaj haline gelebilir.

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nın 110 derece geniş açılı ve 2.0 Megapiksel/1080P HD ayarlanabilir kamerası vardır. Dünyanın bir ucunda da olsanız kamera sayesinde istediğiniz her an evcil dostunuzu görme şansına sahipsiniz. Böylece iyi olduğundan emin olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Otomatik IR-LED aydınlatma özelliğinden faydalanarak gece karanlığında bile patili dostlarınızı görme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Aklınız Artık Evcil Dostlarınızda Kalmayacak

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nın pil haznesi, elektrik kesintilerini sorun olmaktan çıkaran önemli bir etkendir. Sizin de patili dostunuzun da konforunun bozulması bu sayede engellenir. Elektrik kesintisinin uzun süreli olması ve sizin ulaşamamanız halinde bile Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı sizin belirlediğiniz beslenme programına uygun olarak ve kesintisiz bir şekilde beslenmelerini sağlar.

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nın üretiminde gıda ile temasa uygun özellikte plastik malzeme kullanılır. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nda kullanılan otomatik tersine çevirme teknolojisi kuru mamaların yemek haznesi içinde sıkışmasını önleyerek sorunsuz bir şekilde çalışmasına katkıda bulunur.

Eğer isterseniz Wero App ya da Tuya App üzerinden Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’na bağlandıktan sonra kamera açma, beslenme saatlerini ayarlama ya da manuel besleme gibi çeşitli özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca HD kamera ile dilediğiniz an evcil dostunuzu görebilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Otomatik Mama Kabı Avantajları Wero Tech Teknolojisiyle Sizleri Bekliyor

Otomatik mama kaplarının sahip olduğu özelliklerden biri beslenme zamanını ve ölçüsünü ayarlayabilmesidir. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı kullanıyorsanız siz evde olmasanız da evcil dostunuzun zamanında ve doğru miktarda mama ile besleneceğinden emin olabilirsiniz. Gün içindeki yoğunluğunuz içinde evcil dostunuza mama verip vermediğinizi hatırlayamadığınız zamanlar oluyorsa Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı sizin için konfor artıran bir çözüm olacaktır.

Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’nın özel tasarımı ve sahip olduğu korunaklı yapı mamaların bayatlaması gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırır. Ayrıca kilo sorunu yaşayan evcil dostlarınızı en doğru porsiyonlarla beslemek için de Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı’ndan faydalanabilirsiniz. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı kullanmak evde olmadığınız zamanlarda da beslenme düzenlerinin bozulmaması konusunda fayda sağlar. Tüm bunların yanı sıra çeşitli nedenlerle mama kaplarının devrilmesi ve mamaların israf olması gibi olumsuzluklar yaşanması riski de ortadan kaldırılmış olur.

Hipoglisemi gibi sağlık sorunları olan bir evcil dostunuz varsa düzenli aralıklarla ve belirli ölçülerde beslenmesi çok önemlidir. Bu aşamada devreye giren Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı evcil dostunuzun sağlığını, düzenini ve konforunu sağlamanız için en büyük yardımcınız haline gelebilir.

Bu tür faydaların her birinden yararlanabilmek, evcil hayvanınızın konforunu artırıp düzenli bir şekilde beslendiğinden emin olmak için en etkili çözüm otomatik mama kabı kullanmaktır. Ancak otomatik mama kabı kullanımından optimum fayda sağlamak için seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Wero Akıllı-Kameralı Otomatik Kedi Köpek Mamalığı ise sahip olduğu özel tasarım ve işlevsel özellikleriyle bir otomatik mama kabının karşılaması gereken tüm standartlara en üst kalite ile sahiptir.