Android TV İçin VPN Var mı?
Gündem 71 Editörü • 20 Aralık 2022 00:18
Android TV İçin VPN Var mı?

Netflix kütüphanenize uzak bir ülkeden erişmek ya da tüm etkinliklerinizi akıllı TV’nizde gizli tutmak istiyorsanız, VPN en iyi seçenektir.

Ancak akıllı TV’niz için bir VPN alabilir misiniz? Evet, alabilirsiniz. Çoğu büyük VPN sağlayıcısı genellikle vpn for android tv uygulamaları sunar.

Akıllı TV İçin VPN Neden Gereklidir?

Ağınıza bağlı her cihazın özel ve güvenli İnternet erişimi olmalıdır. En iyi seçenek, sanal özel ağ (VPN) hesaplarını destekleyen bir yönlendirici kullanmaktır, ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. VPN yönlendiricileri, İSS’ler tarafından sağlananlardan daha pahalıdır. 

Akıllı TV’ler, yalnızca video ve müzik akışından çok daha fazlasını parmaklarınızın ucuna getirir. Çevrimiçi alışveriş yapabilir, tatil rezervasyonu yapabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Elbette Türkiye’de Netflix kitaplığına erişebilirsiniz. Belki Fransızca, İspanyolca ya da başka bir dile aşinasınız, bu yüzden o bölgelerdeki TV programlarını izlemek isteyebilirsiniz.

Her ne olursa olsun, bir uygulama varsa, akıllı TV’nize bir VPN yüklemek doğru bir seçenektir.

Netflix İçin VPN Kullanmanın Tehlikeleri

Netflix, kullanıcıların belirli içerikleri bölgelere göre engellemesini önlemek için VPN’ler ve akıllı DNS taktikleri kullandığını biliyor. Netflix, 2021’den beri VPN’lere karşı savaşını hızlandırdı. Sonuç olarak, yalnızca birkaç VPN kedi ve fare oyununa ayak uydurmayı başardı.

Netflix’e Her Yerden Nasıl Erişilir?

Netflix; yeni filmler, diziler ve zamansız klasikler için en iyi tercihtir. Tüm akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve TV ekranlarındaki küresel kapsama alanı, nerede olursanız olun en sevdiğiniz programlara erişmenizi kolaylaştırır. Ancak Netflix, yalnızca belirli ülkelere belirli içerikler sağlayan, herkes için sorun yaratan karmaşık bir sisteme sahiptir.

Birileri her şeyi satın alırken siz aylarca hatta yıllarca kaliteli içerikten mahrum kalırsınız. Spotify’ın bunu yapmak için podcast’lerini kullandığını fark etmiş olabilirsiniz. Endişelenme, ihtiyacın olan özellikler her zaman bizde var. Netflix VPN hizmetimize kaydol, istediğin cihazına Zoog vpn indir ve mümkün olduğunca Netflix’i izle! ZoogVPN kullanarak coğrafi kısıtlamayı kaldır.

ZoogVPN, dünyanın her yerinde her kıtada sunucuları olan küresel bir ağa sahiptir (Antarktika hariç, üzgünüm, bunun üzerinde çalışıyoruz). Netflix için premium VPN hizmetimiz ile favori Netflix kitaplığınıza kolayca erişebilirsiniz.