Arge 24 Teknoloji, İys Alt Yapısıyla Fark Yaratıyor
Gündem 71 Editörü • 26 Temmuz 2022 17:59
Arge 24 Teknoloji, İys Alt Yapısıyla Fark Yaratıyor
Kırıkkale Haber

İyi bir yazılım, işletme için kullanımı kolay ve etkili olmalıdır. İşletmeler ve deneyimli yazılım satıcıları, bu müşteri ihtiyaçları için doğru yazılımı sağlar. Arge 24’ün yazılım çözümleri bu amaçla geliştirilmiş servislerdir. Arge 24, yazılım sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren, yerel ve global bir çok işletmeye faydalı çözümler sunan bir firmadır. Arge 24’ü farklı kılan, uzman ekibi, yenilikçi bakış açıları ve sektör tecrübesidir. 

Ayrıca Arge 24, teknolojinin getirdiği yenilikleri müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri ile birleştirerek mevcut yazılımlarını güncellenir. Ayrıca %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için satış sonrası destek de sunmaktadır. Arge 24, kurumsal alt yapıya sahip; güvenilir, hızlı ve yenilikçi çalışma anlayışı ile yazılım sektörünün lider firmalarından biri olmaya devam ediyor.

Arge 24’ün yazılım hizmetleri ve İYS24 çözümleri, sektörlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır. Bu hizmetler, şirketlerin işlemlerinin hız ve verimliliğini artırmalarının yanı sıra her şirketin müşterileriyle iletişim kurma kabiliyetini artırmasını sağlar. Ayrıca Arge 24’ün hizmetleri, daha tanınır bir marka olmak isteyen şirketler için analitik sonuçlar da sağlıyor.

Arge 24’ün Müşterilerine Sunduğu Hizmetler Aşağıdaki Gibidir:

Özel yazılım geliştirme

Ekonomik istihbarat ve raporlama

Proje analizi ve danışmanlığı

mobil uygulama geliştirme

KVKK, ISO süreç yönetimi

Finansal ERP süreçlerini yönetin

24. Ar-Ge Çözümü

Mesaj yönetim sistemi (CMS) nedir; Gerçek ve tüzel kişiler tarafından ticari faaliyetler için kullanılır.  İYS, bir kiralama yönetim sistemi olarak, ürün ve hizmetlerin tanıtımı için telefon, faks, kısa mesaj ve çağrı hizmetleri sunar.  Bu bir merkezi mesajlaşma sistemidir. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış bir sistem olarak,  üyelerin ticari e-posta göndermelerini sağlar.  Ülke çapında veri odaklı bir sistem olarak, iş aramaları, e-postalar veya sms mesajları göndermek için bir sistem olarak güvenlik uyumlu bir şekilde çalışır.

Sistem arızaları ve işle ilgili onay veya ret aşamaları günlüğe kaydedilebilir. Aynı zamanda alıcının reddetme ve şikâyet etme hakkı olduğu için sistem yasaldır.   Hizmet sağlayıcılar tarafından IPA programına uygun olarak veri tabanlı iletişimlerin kullanılması ve kontrolü, önemli kamu etkilerine sahiptir ve ticari faaliyetlerde kötüye kullanımı önler.   Mesajların, e-postaların, aramaların ve kısa aramaların yönetim sistemi aracılığıyla hizmet sağlayıcının kanunlarına uygun olarak gerçek veya tüzel kişiler aracılığıyla SMS gibi ticari iletişim kanallarını kontrol etme, düzenleme ve gönderme yetkisine sahiptir. 

İleti yönetim sistemi ayrıca 7/24 sistem erişimi sağlamak için teknolojinin kullanımını da içerir.  IYS, ön incelemeler yapabilir, talepleri, retleri ve onayları takip edebilir ve kullanıcıların ve alıcıların ve kamuoyunu bilgilendirebilecek hem de yaptırım ihtimalini İYS’ye bildirebilecek.

İys Hizmetlerinin Faydaları Nelerdir?

Mesaj onayı sunan İYS alanında birden fazla firma veya marka aynı platformda organze düzenleyebilir.

Buna istinaden kontrol ederek. SMS veya e-posta gönderen kuruluşlar için Web servisleri ile let programını kullanarak sistem entegrasyonunu sağlar.  Standart IP uygulaması ile entegre edilebilir. Veriler Excel, CSV, txt yoluyla yüklenebilir. Veri tabanının görüntülenmesini sağlar. Verilerin kripto grafik kurallara göre güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. İys API ile çalışan düşük maliyetli bir sistemdir.