ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Gündem 71 Editörü • 26 Ekim 2023 20:32
ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi

ASKON Kırıkkale Şubesi, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Merkezi tarafından “üstün hizmet ödülü” ne layık görüldü.

Ödül, ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik’e İstanbul’da düzenlenen toplantı da takdim edildi.

ASKON Kırıkkale’nin şehre katkıları, sektörel gayretleri ve üye ilişkilerinde gösterdiği performans, ödülün verilmesinde etkili oldu. Savaş Geyik, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın’dan aldığı ödülle ilgili şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz günden itibaren gösterdiğimiz çabanın en değerli ödülünü aldık. Önümüzdeki dönemde de çalışmalarımızı aynı gayretle sürdüreceğiz.

askon-kirikkale-subesi-savas-geyik-ustun-hizmet-odulu-2 ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik'e 'Üstün Hizmet Ödülü' Verildi

ASKON’umuzu ve işadamlarımızı yarınlara çok güçlü bir şekilde taşıyacak planlarımızdan ödün vermeden çalışacağız. Bu vesileyle, her türlü adımımızda emeği geçen ASKON Kırıkkale ailemize teşekkürlerimi sunuyorum.” ASKON Kırıkkale Şubesi, şehrin gelişimine katkıda bulunma, sektörel çalışmalara liderlik etme ve üye ilişkilerini güçlendirmekteki başarısıyla tanınan bir kurum olarak bu prestijli ödülü almaya hak kazandı. Savaş Geyik’in liderliğindeki şube, gelecekteki projeleriyle iş dünyasına olumlu katkılar sunmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

askon-kirikkale-subesi-savas-geyik-ustun-hizmet-odulu-3 ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik'e 'Üstün Hizmet Ödülü' Verildi

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!