Avşar Çiftliği: %100 Doğal, Katkısız Et ve Şarküteri Ürünleri Sofralarla Buluşuyor
Gündem 71 Editörü • 11 Mayıs 2022 00:52
Avşar Çiftliği: %100 Doğal, Katkısız Et ve Şarküteri Ürünleri Sofralarla Buluşuyor

1988’den beri kesintisiz hizmet ver en Avşar Çiftliği, online alışveriş olanaklarıyla %100 doğal et ve şarküteri ürünlerini Türkiye’nin her köşesiyle buluşturuyor. Tamamen doğal şarküteri ve et ürünlerinin yanı sıra çiftliğin zengin ürün çeşitliliği içerisinde Afyon’un dünyaca ünlü diğer lezzetleri de bulunuyor.

Farklı çeşitleriyle dikkat çeken Afyon lokumları ve tamamen doğal, katkısız olarak üretilen süt ürünleri, Türkiye’nin her noktasına güvenle ulaştırılıyor. Kapıda ve online ödeme seçenekleri sunan Avşar Çiftliği, tüm et ve şarküteri ürünlerinde özel paketleme kullanıyor. 96 saate kadar dayanıklı özel gıda vakumlu kargo paketleriyle gönderilen doğal ürünler, herhangi bir deformasyona uğramadan adreslere güvenle teslim ediliyor.

Doğal Beslenme Alışkanlıklarıyla Yetiştirilen Hayvanlardan İmal Ediliyor

Avşar Çiftliği’nde yer alan her et ve şarküteri ürünü, tamamen doğal beşme alışkanlıklarıyla yetiştirilen hayvanlardan imal ediliyor. %100 doğal beslenme süreci geçiren hayvanlar, özel işlemlerden geçirilerek et ve şarküteri ürünlerine dönüştürülüyor. Avşar Çiftliği güvencesiyle yetiştirilen hayvanlar, en uygun zamanlarda kesime alınıyor.

Afyon’un dünyaca ünlü yöresel lezzetlerini herkes doğallıkla tadabilsin diye hizmet veren Avşar Çiftliği, zengin ürün çeşitliliğiyle tüm lezzetlere kolaylıkla ulaşabilme olanağı da sunuyor. Sofralarda yerini alan her et ve şarküteri lezzetine Avşar Çiftliği ayrıcalıklarıyla doğallıkla ulaşmak ve etin lezzet dolu dokusunu hissetmek mümkün.

Et ve Şarküteri Ürünlerine Dair Her Şey

Et ve şarküteri ürünlerine dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Avşar Çiftliği web platformundan, tüm doğal ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Sucuk, salam, sosis, pastırma, kavurma, bonfile, dana kuşbaşı ve diğer birçok ürüne konforla ulaşmanız mümkün. Ayrıca Avşar Çiftliği’nin ürün çeşitliliği içerisinde meşhur Afyon Lokumu ve süt ürünleri de bulunuyor.Birbirinden lezzetli lokum çeşitleriyle özel tatların ayrıcalıklı deneyimini yaşamak mümkün. Çiftlikten sofralara sloganıyla hizmet veren Avşar Çiftliği, Anadolu’nun en özel lezzetlerini katkısız olarak sofralarla buluşturuyor. Üstelik verilen siparişler, aynı gün içerisinde kargoya teslim ediliyor. %100 hijyenik, doğal, katıksız lezzetlere tek bir tıklama ile ulaşmak için Avşar Çiftliği’nden pastırma fiyatları ve daha birçok ürünün fiyatları uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.