Bahattin Akyön; ‘Güzelim Kırıkkale’mizi Hak Ettiği Yere Taşıma Zamanıdır’
Gündem 71 Editörü • 5 Aralık 2023 22:18
Bahattin Akyön; ‘Güzelim Kırıkkale’mizi Hak Ettiği Yere Taşıma Zamanıdır’

Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan A. Adayı Bahattin Akyön görüşmeleri kapsamında Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret etti.

Akyön, Kırıkkale Ak Parti İl Başkanlığını yönetimi ve partili vatandaşlarla sohbet etti, istişarede bulundu.

Ayrıca Akyön, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşine az rastlanır feraseti ve öncülüğünde ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefleri doğrultusunda ülkemizin, şehrimizin, vatandaşlarımızın geleceği için her konumda, her görevde durmadan çalışmalıyız. Dünya yeniden şekilleniyor ve şükür ki bütün dünyanın gıpta ile baktığı Sayın Cumhurbaşkanımız gibi bir liderimiz var. ‘Türkiye Yüzyılı’ dünyada ülkemizin bir yıldız gibi parlamasını sağlayacak. Bizler de Kırıkkale’de aynı düsturla şehrimizi herkesin örnek göstereceği bir yer haline getireceğiz inşallah.” dedi.

Partili kardeşleriyle güzel ve yararlı bir sohbet gerçekleştirdiğini belirten Akyön, Kırıkkale büyük ve kalıcı işlere imza atacaklarını bunu tüm Ak Parti camiasıyla birlikte hayata geçireceklerini ifade etti.

Akyön son olarak “Reisimizin işaret ettiği gibi ‘Halka hizmet, Hakk’a hizmettir.’ Bu halka hizmet etmek boynumuzun borcudur. İl Başkanımız Engin Pehlivanlı ile birlikte teşkilat bütünlüğü içinde kucaklayan ve gönüllerde olan bir gönül belediyeciliği yapacağız” dedi.

bahattin-akyon-kirikkale-haber-3 Bahattin Akyön; 'Güzelim Kırıkkale'mizi Hak Ettiği Yere Taşıma Zamanıdır'
bahattin-akyon-kirikkale-haber-4 Bahattin Akyön; 'Güzelim Kırıkkale'mizi Hak Ettiği Yere Taşıma Zamanıdır'
bahattin-akyon-kirikkale-haber-2 Bahattin Akyön; 'Güzelim Kırıkkale'mizi Hak Ettiği Yere Taşıma Zamanıdır'

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!