Bahşılı Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı Yapacak
Gündem 71 Editörü • 16 Ocak 2021 13:36
Bahşılı Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı Yapacak

Temizlik görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kırıkkale Bahşılı belediye başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Temizlik görevlisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kırıkkale Bahşılı belediyesi temizlik işçisi alımı son başvuru tarihi 18.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması gerekiyor.

İŞKUR sitesine giriş yapın ve aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005838614

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4 Bahşılı belediyesi beden işçisi. ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bahşılı belediyesi beden işçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: KAMU PERSONEL ALIMI