Barış Pınarı Gazisi Piyade Uzman Onbaşı Haydar Kanmaz, Baba Ocağında Ziyaret Edildi
Gündem 71 Editörü • 31 Ekim 2019 18:42
Barış Pınarı Gazisi Piyade Uzman Onbaşı Haydar Kanmaz, Baba Ocağında Ziyaret Edildi

27 Ekim’ de Suriye/Resulayn bölgesinde YPG/PKK’ lı teröristlerce düzenlenen havan topu saldırısı sonucu yaralanan Piyade Uzman Onbaşı Haydar Kanmaz, Vali Sezer ve Başkan Saygılı tarafından baba ocağında ziyaret edildi.

Yenimahalle’ de ki baba ocağında gerçekleşen ziyarette Vali Sezer, yaralı gazi Haydar Kanmaz ve ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunuldu.

Ziyarette konuşan Vali Sezer, “Allah eksikliğinizi vermesin, ayağınıza taş değdirmesin. Bütün dualarımız, yüreğimiz her şeyimiz oradaki askerlerimiz, güvenlik kuvvetlerimizle beraber. Kırıkkale olarak Barış Pınarı Harekâtı’nda bir şehidimiz ve iki yaralımız, gazimiz var. Allah sizlerden razı olsun.” dedi.

Ziyarette Vali Sezer ve Başkan Saygılı’ya, Mühimmat ve Garnizon Komutanı Bkm. Alb. Mehmet Ali Durmuş ve İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Uğur Özmen’ de eşlik etti.

FB_IMG_1572518283793 Barış Pınarı Gazisi Piyade Uzman Onbaşı Haydar Kanmaz, Baba Ocağında Ziyaret Edildi FB_IMG_1572518279461 Barış Pınarı Gazisi Piyade Uzman Onbaşı Haydar Kanmaz, Baba Ocağında Ziyaret Edildi FB_IMG_1572518271357 Barış Pınarı Gazisi Piyade Uzman Onbaşı Haydar Kanmaz, Baba Ocağında Ziyaret Edildi

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!