Başaran Koleji Kurucusu Onur Başaran’dan Asılsız Haberlerle İlgili Açıklama
Gündem 71 Editörü • 10 Şubat 2024 16:59
Başaran Koleji Kurucusu Onur Başaran’dan Asılsız Haberlerle İlgili Açıklama

Başaran Koleji kurucusu Onur Başaran, son günlerde dolaşıma sokulan asılsız ve ahlaki dışı iddiaların önüne geçmek adına resmi bir açıklama yayınladı.

Başaran, farklı bir kampüste eğitim vereceği iddialarının gerçeği yansıtmadığını net bir şekilde vurguladı.

Konu ile ilgili yaptığı açıklamada Onur Başaran şöyle dedi;

Okulumuzun farklı bir kampüste eğitim vereceği gibi ASILSIZ, MANTIKSIZ ve AHLAK DIŞI iddiaların olduğunu üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

Bilmenizi isteriz ki bu tür söylentileri artık kurumumuzun başarıları, öğretmen kadrosu ve eğitim sistemi bakımından ulaştığı seviyeden dolayı dürüst rekabet gücünü tamamen yitiren ve birçok alandaki hukuksuz çalışmalarının ortaya çıkmasına engel olmak amacı ile kamuoyunun ilgisini farklı bir yöne çekmeye çalışan kurumların ortaya attığı çok açıktır.

Gerek etik dışı gerekse ahlaki yönden yoksun ayrıca planlı bir şekilde bu söylentileri çıkaran kurumlar ile yasal sürecimiz başlamıştır. Bizler bulunduğumuz kampüsümüzde uzun yıllar ilimizin güzel öğrencilerinin en iyi şekilde yetişmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

ÖZELLIKLE HER YIL KAYIT SÜRECINDE BU TÜR SÖYLETİLERİN ÇIKARTILMASINI çok manidar buluyor ve her yıl kayıtların başladığı ilk aydan çoğu sınıf düzeyinde kontenjanlarımızın dolmasını ise velilerimizin bize olan güvenlerinin bir sonucu olarak görüyoruz. Her zaman bize güvenen eğitim paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!