Başkan Bildik, Projelerini Gerçekleştiriyor
Gündem 71 Editörü • 21 Aralık 2019 14:24
Başkan Bildik, Projelerini Gerçekleştiriyor

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, seçim vaadlerini Sulakyurtlular için gerçekleştiriyor.

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, seçim döneminde Sulakyurtlu hemşehrilerine verdiği sözleri gerçekleştiriyor.

Zaman zaman sosyal medya hesabından Sulakyurt için yapılan yatırımları ve projeleri paylaşan başkan Bildik, müjdeleri ile Sulakyurtlulardan yine takdir topladı. İşte başkan Bildik tarafından açıklanan projeler;

TAZİYE EVİ

Diğer ilçelere bir örnek olarak Taziye evi yapımının son sürat devam ediyor Konu ile ilgili Başkan Bildik yaptığı açıklamada; “Sulakyurt Belediyesi çalışıyor Sulakyurt güzelleşiyor. Taziye evi ve aş evi olarak tasarlanan çok amaçlı salonumuzun yapı çalışmaları devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

DOĞAL GAZ PROJESİ

Başkan Bildik doğalgaz ile ilgili verdiği müjdede şu ifadeleri kullandı, “İki dönemdir ilçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi için ekip arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz çalışıyoruz. İlçemizin sorunlarını her geçen gün daha da çözüyoruz. En büyük sorunlarımızdan birisi doğalgazdı. Çok şükür bu sorunu da çözdük ve 2020 yılında Sulakyurt’a doğalgaz gelecek. Tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

KİLİT PARKE

Sulakyurt’un imkanlar dahilinde kilit parke çalışmalarının yapılacağını belirten Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik konu ile ilgili açıklamasında; “İmkanlarımız dahilinde ilçemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Çalışmak bizden, nasip Allah’tan. Durmak yok çalışmaya devam. Kilit parke ve bordür çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

KANALİZASYON ARITMASI

Başkan Bildik tarafından seçim döneminde açıklanan ve Bu vaadin ardından söz verdiğiniz atık su arıtma nerede diyenlere bir cevap olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik; “Belediye Başkanı İsmail BİLDİK Seçim vadinde kanalizasyon arıtma sözü verdi hani nerede diyenler işte buyurun… Geçtiğimiz günlerde İhalesi yapılan kanalizasyon ve atık su arıtma tesisinin yer teslimini İller Bankası Mühendislerine kontrollerine ve İhaleyi alan Leda Mühendislik yetkililerine teslim edildi. 450 günlük teslim süresi bu gün başladı. Sulakyurt Belediyesi çalışıyor Sulakyurt kazanıyor.” dedi.

5000 METREKARE ÜZERİNE KURULAN YENİ GARAJ AMİRLİĞİ BİNASI

Yeni yapılacak olan ve 5000 metrekare üzerine kurulan Yeni Garaj Amirliği binası hakkında ise yaptığı açıklamada Başkan Bildik; “Dur durak bilmeyen Sulakyurt Belediyesi hız kesmeden çalışmaya devam ediyor, yeni garaj Amirliği, orman işletme şefliği yolu, belediyemize geçen eski ptt binasında taziye ve aş evi kazandırma çalışmalarımız devam etmektedir. Gece gündüz demeden özverili çalışan personellerimize de çok teşekkür ederim.” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!