Başkan Osman Türkyılmaz, Yahşihan’da 175 Dev Projeyi Anlattı
Gündem 71 Editörü • 26 Ekim 2023 19:19
Başkan Osman Türkyılmaz, Yahşihan’da 175 Dev Projeyi Anlattı

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Kırıkkale’de görev yapan basın mensupları bir araya geldi.

Başkan Türkyılmaz, basın mensuplarına 4,5 yılda yapmış olduğu 175 dev projeyi anlatarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

osman-turkyilmaz-basin-mensuplari-toplanti-175-dev-proje-2 Başkan Osman Türkyılmaz, Yahşihan'da 175 Dev Projeyi Anlattı

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, istişare ve değerlendirme toplantıları kapsamında Kırıkkale’de bulunan basın mensupları ile bir araya geldi. Yahşihan’a yaptıkları projeleri anlatan Türkyılmaz, tavsiye ve önerilere de kulak verdi. 4,5 yılda yapmış olduğu 175 projeyi tek tek sunum ile anlatan Başkan Türkyılmaz, gazetecilerden gelen soruları da yanıtladı.

osman-turkyilmaz-basin-mensuplari-toplanti-175-dev-proje-4 Başkan Osman Türkyılmaz, Yahşihan'da 175 Dev Projeyi Anlattı

Başkan Türkyılmaz yaptığı konuşmasında, “İlimizde görev yapan siz kıymetli basın mensuplarımız başımızın tacıdır. Sizlerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyuyorum. Sizlerle istişare etmemiz ve vatandaşlarımızın düşüncelerini bizlere aktarmaları son derece önemlidir. Sizlere bu anlamda teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel ve yaşanılabilir bir Yahşihan’ımız için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. 4,5 yılda özellikle altyapı olmak üzere dev yatırımlar yaptık. İmam Buhari Taziye Evi, İtfaiye Binası, Hayvan Barınağı, Su depoları, Kedi Köyü, Evcil Hayvan Mezarlığı ve bunun gibi saymakla bitmeyen 175 proje yapmışız..” ifadelerini kullanırken günün sonunda toplantıya katılan tüm basın mensuplarına Cumhuriyerimizin 100. yılı dolayısıyla Türk Bayrağı hediye etti.

osman-turkyilmaz-basin-mensuplari-toplanti-175-dev-proje-3 Başkan Osman Türkyılmaz, Yahşihan'da 175 Dev Projeyi Anlattı

Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla Yahşihanlı hemşehrilerine de seslenen Türkyılmaz şu ifadeleri kullandı:

Değerli Hemşehrim;
Demokratik kazanımlarımızın temeli, şehitlerimizin emaneti Cumhuriyetimizin 100. yılını, İstiklalden İstikbale Cumhuriyet Şehri Yahşihan olarak coşkuyla karşılıyoruz.
İlçemizi başta alt yapı ve üst yapı çalışmaları olmak üzere her yönden geliştirmeye yönelik sonsuz çabalarımız devam ederken sizleri ‘100. Yılda ilçemizi Gelincik Tarlasına Çevirelim’ etkinliğimize katılmaya davet ediyorum. Bu kapsamda hediye ettiğimiz şanlı bayrağımızı 29 Ekim Pazar günü evlerinizin camlarına gururla asmanızı bekliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu olsun.
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE…

osman-turkyilmaz-basin-mensuplari-toplanti-175-dev-proje-5 Başkan Osman Türkyılmaz, Yahşihan'da 175 Dev Projeyi Anlattı

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!