Başkan Saygılı Kırıkkalespor Yönetimi İle Bir Araya Geldi
Gündem 71 Editörü • 9 Şubat 2021 13:51
Başkan Saygılı Kırıkkalespor Yönetimi İle Bir Araya Geldi

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkalespor Yönetim Kurulu Başkanı Veli Uça, Yönetim Kurulu üyeleri ve teknik direktör Erman Güraçar ile bir araya geldi.

Yönetim Kurulu Başkanı Veli Uça Kırıkkalespor’un en büyük destekçisinin Belediye Başkanı Mehmet Saygılı olduğunu ifade etti.

İNŞALLAH KENDİ SAHAMIZDA 3 PUAN ALACAĞIZ

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkalespor tesislerinde Kelkitspor öncesi Yönetim Kurulu Başkanı Veli Uça, Yönetim Kurulu üyeleri ve   teknik direktör Erman Güraçar ile bir araya geldi. Başkan Saygılı Kırıkkalespor’a her zaman destek verdiklerini ve takımın en iyi yere gelmsi için çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Başkan Saygılı yaptığı konuşmada, ” Kırıkkale Büyük Anadoluspor futbolcularına başarılar diliyorum. İnşallah kendi sahamızda 3 puan alacağız”  diye konuştu.

MADDİ VE MANEVİ DESTEKLERİNİ ESİRGEMİYOR

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren  Kırıkkale Büyük Anadoluspor Yönetim Kurulu Başkanı Veli Uça,” Yönetim tekink heyet ve futbolcularımız  Kırıkkalesporumuzun en iyi yere gelmesi için çalışıyoruz. Takımımızın en büyük destekçilerinden biri olan Belediye Başkanımızı Mehmet Saygılı’ya  Yönetim kurulu üyelerimiz , teknik heyet ve futbolcularımız adına teşekkür ediyorum. Bizlere her zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemiyor” şeklinde konuştu.

TEŞEKKÜRLER 

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Yönetim Kurulu Başkanı Veli Uça,  YÖnetim Kurulu Üyeleri Teknik heyet ve futbolcular Başkan Saygılı’nın ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. 

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!