Başkan Saygılı Yeni Mesire Alanında İncelemelerde Bulundu
Gündem 71 Editörü • 18 Ağustos 2020 12:14
Başkan Saygılı Yeni Mesire Alanında İncelemelerde Bulundu

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Hasandede yolu üzerinde yapımına başlanacak olan yeni mesire alanında incelemede bulundu.

Başkan Saygılı; “Kırıkkale’mize Yeni Bir Mesire Alanı Kazandırıyoruz”

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, belediyemiz tarafından yapılacak olan yeni mesire alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çelbor’la yapılan anlaşma ile Hasandede yolu üzerinde bulunan ormanlık alana yapılacak olan mesire alanı kısa sürede Kırıkkale halkının hizmetine sunulacak.

Yeni mesire alanında inceleme de bulunarak projeye ilişkin çalışmaların planlamasını yapan Başkan Saygılı, Kırıkkale’ye yeni bir mesire alanı kazandırıldığını ifade ederek; “Belediye olarak Çelbor’la yaptığımız anlaşma sonucu Çelbor’un önünde ki ormanlık alan yeni mesire alanı olarak projelendirdik ve bu yöndeki çalışmalarımıza başladık. Yeni mesire alanımız içerisinde çocuklarımız için oyun parkları, yürüyüş yolu, kamelyalar ve piknik alanları ile sosyal ihtiyaçların karşılanacağı bölümler olacak. İnşallah çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından Kırıkkalemizde mesire alanlarımızın sayısı çoğalmış olacak, vatandaşlarımızın rahatlığı için imkanlar ölçüsünde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” ifadelerini kulandı.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç, Park Bahçeler Müdürü Ramazan Yurtoğlu ve Belediye peyzaj mimarları eşlik etti.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!