Başkan Saygılı’dan Belediye Personellerine Bayram Ziyareti
Gündem 71 Editörü • 25 Mayıs 2020 15:10
Başkan Saygılı’dan Belediye Personellerine Bayram Ziyareti
Kırıkkale Haber

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, salgın ile mücadele kapsamında şehrimiz genelinde büyük bir özveriyle çalışan ekiplerimizi Ramazan Bayramının ikinci günü ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Başkan Mehmet Saygılı, halkımıza hizmet için özverili çalışan personelimize Kırıkkale halkı adına teşekkür etti.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, halkımıza hizmet için 7/24 görevinin başında olan Belediye personeliyle, bulundukları birimleri ve çalışma alanlarında sosyal mesafe kurallarına uyarak bayramlaştı. Koronavirüsle mücadele sürecinde büyük bir özveri ve gayretle çalışan personelimize teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Kırıkkale’de halkımıza hizmet için çok önemli bir görev yürütüyorsunuz, şehrimizi salgından korumak için tüm ekiplerimiz büyük bir gayret sergiliyor. Şehrimizde salgının sınırlı sayıda kalmasında özellikle temizlik görevlilerimizin büyük gayret sergiledi. Çalışmalarınızdan dolayı hepinizi canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun. Bundan sonraki çalışmalarınızda da olabildiğinizce dikkatli olmanızı istiyorum, hem kendiniz, hem çalışma arkadaşlarınız hem de aileleriniz için. Oluşabilecek bir hastalıkta tüm ekiplerimiz etkilenecektir” dedi.

Koronavirüs döneminde Belediyemizin önemli hizmetler yaptığını belirten başkan Saygılı “Ciddi manada organize olarak çalıştık. Gerek sahada personelimiz, gerekse vefa destek ekibimiz Kırıkkale halkımızın hizmetinde oldu. Bu süreçte ekonomik olarak etkilenen tüm kesimlere ulaştık. On binin üzerinde yardım kolimizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Bu dönemde yine ekmek, sıcak yemek dağıtımlarımızı sürdürdük. Hijyen, temizlik ve denetimlerimizi aralıksız sürdürdük. Ben yapılan tüm bu çalışmanın karşılığının Kırıkkale halkı tarafından dua olarak karşılığı bulduğuna inanıyorum. Bende şehrimizde yaşayan tüm insanların ihtiyaçlarının karşılanması için yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere tekrardan canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu süreç iyi bir duruma geldiğinde, bu beladan kurtulduğumuzda, fedakârca çalışan arkadaşları da unutmayacağımızı belirtmek istiyorum.” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!