Başkan Saygılı’dan; Gençler Yönetiyor Proje Yarışması
Gündem 71 Editörü • 30 Kasım 2019 18:14
Başkan Saygılı’dan; Gençler Yönetiyor Proje Yarışması

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tarafından Kırıkkale’de görülen problemler ve çözüm önerileri temalı ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’ düzenleniyor.

1-Aralık 2019-1 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek proje yarışmasına 16-30 yaş aralığındaki tüm gençler katılabilecek.

1-ARALIK 2019-1 MART 2020 TARİHLERİ ARASINDA

Kırıkkale Belediyesi tarafından gençlere yönelik proje yarışması düzenleniyor. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatları ile düzenlenecek olan Gençler Yönetiyor Proje Yarışmasına 16-30 yaş aralığındaki tüm gençler katılabilecek. ‘Kentte görülen problemler ve çözüm önerileri’ temalı olarak gençlere yönelik düzenlenecek ödüllü proje yarışmasına katılmak isteyen gençler projelerini 1 Mart 2020 tarihine kadar sunabilecek. Gençlerin kültürel, ekonomik ve şehrimizin gelişimine katkı sağlamasının hedeflendiği ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’nda dereceye giren proje sahipleri Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tarafından ödüllendirilecek. Projeye katılacaklar, proje katılım formu ve projeye katılım detaylarını www.kirikkale-bld.gov.tr adresinden ulaşabilecekler. Projeye katılacak gençler hazırladıkları projeleri gencleryonetiyor@kirikkale-bld.gov.tr adresine mail yoluyla iletebilecek yada Kırıkkale Belediyesi giriş katında bulunan AK Masa’da oluşturulan proje değerlendirme standına teslim edebilecek.

ÖDÜLLÜ PROJE

Düzenlenen ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’ hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı mesajında “Sevgili Gençler, içinde yaşadığımız şehrin daha yaşanabilir bir şehir olması için ‘kentte görülen problemler ve çözüm önerileri’ temalı gençlere yönelik bir ödüllü proje yarışması düzenliyoruz. ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’ ile gençler hem kazanacak hem de şehirlerine katkı sağlayacaklar. Gençlerin kültürel, ekonomik ve şehrimizin gelişimine katkı sağlaması hedeflenen yarışmayla, kentte görülen problemler ve çözüm önerileri ana temalı, Sosyal Bilimler, Eğitim Bilimleri, Kentleşme ve Bilişim alanlarında yenilikçi, uygulanabilir, toplum yararına olabilecek fikirlerle gençlerin üretime katkı sağlamasını ve kendilerini geliştirmelerine fırsat sunulmasını amaçlıyoruz. Bu hedef doğrultusunda azimle, kararlılıkla ve gençlerden aldığımız güç ve güvenle beraber en mutlu şehir olmak yolunda adımlar atacağız” ifadelerine yer verdi.

received_818853268556463 Başkan Saygılı'dan; Gençler Yönetiyor Proje Yarışması

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!