Başkan Saygılı’dan Kurban Bayramı Mesajı
Gündem 71 Editörü • 29 Temmuz 2020 22:45
Başkan Saygılı’dan Kurban Bayramı Mesajı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, Kırıkkale halkının ve bütün İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutladı.

MASKE MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA UYALIM

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Bayram günlerin, milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Bayramda maske mesafe ve hijyen kuralarına uyularak kurbanların kesilmesini belirtti. Başkan Saygılı, Kurban, bir teslimiyetin simgesi olup; inancımız gereği kesilen kurbanlarla yaradanımıza bağlılık ve teslimiyetimizi göstereceğiz. Bu Kurban Bayramında kutsal topraklarda bulunan ve Hac vazifesini yerine getirmeye hazırlanan tüm Hacılarımızın ibadetlerinin ve dualarının kabul olmasını diliyorum” diye konuştu.

BARIŞ VE HUZUR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yayımladığı mesajında, “Eşsiz fedakârlık sergileyerek bizlere bu vatanı emanet bırakan aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Bu vesile ile tüm Kırıkkaleli hemşerilerimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bu bayramın vatanımıza, milletimize ve İslam âlemine barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!