Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale’li Çocuklara Forma Dağıttı
Gündem 71 Editörü • 25 Eylül 2023 09:47
Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale’li Çocuklara Forma Dağıttı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yüzlerce çocuğa Kırıkkalegücüspor forması dağıttı.

Kırıkkale’yi TFF 3. Lig 1. Grupta temsil eden Kırıkkalegücü spor kulübü gençler ile futbolcuları bir araya getirdi. Kırıkkale Belediye Başkanlığı, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Kırıkkalegücüspor kulübü sosyal proje kapsamında Kırıkkale’de eğitim hayatlarına devam eden yüzlerce çocuğa Kırıkkalegücü forması dağıtıldı. Kulüp binası önünde düzenlenen forma dağıtımına Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ve Kırıkkalegücüspor Kulübü Başkanı Şeref Akbal ile futbolcular katıldı.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Kırıkkalegücüspor kulübünün yanında olacaklarını, hedeflerinin her çocuğun Kırıkkalegücüspor renkleri ile buluşturmak olduğuna değinerek “Kırıkkalegücüspor sevdasını çocukluktan aşılamaya çalışıyoruz. Çocuklar Kırıkkalegücüspor sevdası ile büyüsün istiyoruz. Tohumları buradan atıyoruz. Bugün yüzlerce forma dağıttık” ifadesini kullandı.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, forma dağıtımında yaptığı açıklamada, forma dağıtarak geleceğin yöneticileri olan çocuklara Kırıkkalegücüspor sevgisini aşılamak istediklerini söyledi. Açıklamasında forma dağıtım kampanyasına katılan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ve kulüp yönetimine teşekkür eden Başkan Saygılı, “Kırıkkalegücüspor sevgisini artırabilmek için bu tür organizasyonlara ağırlık vermeliyiz. En büyük arzumuz, bu sene ligde en iyi yerde tamamlamak” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!