Birbirinden Şık Ahşap Masa Tablası Modelleri
Gündem 71 Editörü • 28 Aralık 2022 23:10
Birbirinden Şık Ahşap Masa Tablası Modelleri

Ahşap masa tablası modelleri, ahşap malzemelerin özel teknik ile birleştirilmesi ile üretilir. Bu ürünler masa üstü için tasarlanır. Ahşap tek katlı ya da iki, üç katlı olacak şekilde değişik boyutlarda olan paneller birleştirme tekniği uygulanarak masa tablası üretimi gerçekleştirilir. Günümüzde özellikle evlerde kullanışlı olması nedeni ile tercih edilir.

Masa Tablası Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap masa tablası modelleri farklı ağaçlardan elde edilebilir. Farklı ağaçlardan üretilen ürünlerin model ve renkleri de değişiklik gösterir. Bu ürünlerin ham bir görünümü vardır. Bunun yanında çizilme gibi problemleri yoktur.

Bulunduğu ortamın havasını değiştirerek sıcak bir görünüm oluşmasını sağlar. Ahşap masa tablası modellerinde cila ya da boya kullanılmaz. Bu sayede doğal görünüm en iyi şekilde yansıtılır. Ahşap masa tablaları üretiminde finger joint ismi verilen bir birleştirme tekniği kullanılır. Bu yöntem ile paneller tek, iki ya da üç katlı şekilde birleştirilebilir.

Bu şekilde masa tablalarının sağlamlığı da artar. İstenilen ölçülerde ahşap masa tablası üretimi mümkündür. https://salkimorman.com.tr/masa-tablasi.htm firmasından masa tablası ile ilgili hizmet alabilirsiniz.