Birevim Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor
Gündem 71 Editörü • 27 Temmuz 2020 23:34
Birevim Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor
Kırıkkale Haber

Tasarruf ve yatırım yapmak isteyenlere kolayca isteklerine sahip olma imkânı sağlayarak hizmet sunan Birevim ev, araba sahibi olabilmeniz yönünde sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalara devam etmektedir.

Birevim ev sahibi olmak isteyenlerin hedefi daima gelen müşterileri sayılarının her gün daha da artması kişilerin ihtiyaçları olan nakdi imkânları sağlamaya yönelik uygun koşullarda kendilerinin belirledikleri taksitlerle isteklerini gerçekleştirme imkânı sağlamaktır.

  Birevim ev sahibi olmak isteyenlere herhangi bir şart aramadan, faizsiz, peşinatsız özgün finansal yöntemleri ile hizmet anlayışı içerisinde daima kişilerin talepleri doğrultusunda yanlarında olduğunu göstermektedir.

   Birevim ev sahibi yapmaya devam ederken sunduğu seçenekleri şöyle tanımlayabiliriz.

1: Başvuru için sadece kişinin kendisi ve kimlik ile başvuru yapması yeterlidir bunun ile birlikte yapılacak görüşmelerde ödeme şekli ve nasıl bir düşünceniz olduğu bunu hayata geçirmek için yapılması gerekilen girişimlerin neler olacağı yönünde sorularınıza cevaplar vermesiyle gönül rahatlığı ile işlemlere başlanması konusunda yardımcı olunacaktır.

2: Özellikle orta ve alt sınıflarda kazanç sahiplerine hitap ederek birçok kişinin kolay ödemeleri ve faizsiz ödeyebilme imkânı ara ödemelerinin olmaması Konut değer tespitli, Sıra tespitli endekslerle birçok kişiye hizmet vermektedir.

3: Birevim ev sahibi olmak isteyen kişilerin ekonomik çözümler sunarak düşük taksitlerle 204 aya varan ödeme kolaylıkları sunarak her zaman müşteri memnuniyetini ve hayallerini gerçekleştirmek imkânı sağlayarak hizmet vermeyi ön planda tutması ile bilinmektedir. Kişilerin sadece alım sırasında tapu masrafları gibi masrafları karşılaması daha sonra taksit ödemeleri yine kendi talepleri olan miktarda başladığını bilmekte faydalı olacaktır.

4: Birevim ev sahibi yapmaya devam ederken tasarruf amaçlı yaptığı yöntem ise şöyle tanımlayabiliriz. 150.TL değerindeki bir eve sahip olmak isteyen kişilerin oluşturduğu 150 kişilik grup ile ödeme yapabilecekleri miktar belirlenir ve noter huzurunda yapılan çekiliş ile sıraya konulan müşteriler her ay ödenen miktar ile bir kişi ev sahibi olur.

Birevim Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor çünkü öncelikle müşteri ödeme kolaylığı ve talep edilen il, ilçe ayırmaksızın isteklerliniz doğrultusunda tasarrufa dayalı olanaklarla her zaman yanınızda olmaya devam etmekte

https://www.birevimolsa.net/

https://www.birevimolsa.net/birevim-nedir-birevim-icin-sikayet-var-mi/

https://www.birevimolsa.net/pesinatsiz-ev-sahibi-olma-firsati/