Bülent Şükrü Altınışık İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
Gündem 71 Editörü • 21 Mart 2023 21:07
Bülent Şükrü Altınışık İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
Kırıkkale Haber

Bülent Şükrü Altınışık İYİ Parti Kırıkkale milletvekili aday adaylığını coşkulu ve kalabalık bir grupla birlikte açıkladı.

İyi Parti İl Başkanlığı binası önünde geniş bir katılımla yapılan aday adaylığı açıklama programında Altınışık yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;

1999 Keskin Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkanıyım sene 2017 İYİ Parti’nin kuruluşunda İYİ Parti sayın genel başkanımız Meral Akşener hanımefendi ile iyi Parti’nin kuruluşunda görev aldım. 2018’de Kırıkkale’den 1.sıra milletvekili adayı oldum seçimlere 35 gün var bunun da 30 günü Ramazan ayına geldi. 35 günde gidebildiğim yere eşim, dostum elimden tutup götürdüğü yerlere gittim.

Allah bu milletten razı olsun Bu millet bize 35 günde 24.000 oy verdi milletvekilliğini 450 ay farkla yurt dışı oylarıyla sizin oylarınızda kazandım ama yurt dışından partilere dağılan oylarda milletvekilinin Cumhuriyet Halk Partisine gitti hayırlı uğurlu olsun. 24.000 oyun vebali benim omuzlarımda benim partime 24.000 oy vermiş seçmenin ve cenazesinde görmek isteyecek beni düğününde görmek isteyecek beni açılır ve mutlu gününde yanında görmek isteyecek hastanede bir iş olduğunda Beni yanında görmek isteyecek.

Kırıkkale’ye Müsaade ederseniz bana il başkanlığını tebliğ ederseniz ben Kırıkkale’ye gideceğim teşkilatımı toplayacağım Yarın seçim varmış gibi siz hak vereceğim bana oy vermiş partime oy vermiş 24 bin insan camide bizi görecek pazar yerinde bir sigara görecek .düğününde sizi görecek. cenazesinde bizi görecek. Yani bize neredeyse ihtiyaç duyuyorsa Biz orada olacağız. Allah razı olsun sayın genel başkanım ‘o zaman dedi seni Kırıkkale’ye gönderiyorum. Kırıkkale teşkilatını sana teslim ediyorum yeniden yapılanacaksın 2023’te de seni Türkiye Büyük Millet Meclisine istiyorum’ dedi . işte ben de bu sözün üzerine geldim.

Dört buçuk yıla 5 yıla yakındır aranızdayım önce şu eksiğimi giderdim dedim ya beni 2018 de halk tanımıyordu. 5 yıldır sizi dinledim geldim. Kırıkkale’nin derdi çok. Kırıkkale’nin sıkıntısı çok Kırıkkale kaderine terk edilmiş Kırıkkale beceriksiz ellerde kaldı. 20 yıldır Kırıkkale yönetilemiyor yönetilmiyor. Böyle bir şehir olmaz bu şehir yönetilemiyor. Bu şehir merkezi hükümetten devletten hakkını alamıyor.

Canları sağ olsun hepsi birbirinden değerli milletvekillerimiz var ama geriye dönüp baktığınızda milletvekillerimiz hizmet alacağı kuruma rica ediyor. Benim kamu görevlilerine saygım var hepsinden Allah razı olsun hepsi görevini yapıyor kamu görevlisi onlar ama bir milletvekilinin ricası olmaz onun ağzından çıkan talimattır. Seçtiğimiz adam Ankara’ya gitmiyor, meclise gitmiyor. Ticaretle uğraşıyor veya şehirden çıkmıyorlar.

Bakın ben size bir şey söyleyeyim değerli hemşehrilerim Allah bize vekilliği nasip etmedi İnşallah bu seçimde bu seçimde 3-0 gideceğiz. Allah’ın izniyle Kırıkkale’de göreceksiniz tarih yazacağız bunun örnekleri var 91 yılında Doğru Yol Partisi burada seçime girdi hiç kimse iki olmaz diyordu adamlar 3-0 yaptı. Biz Milletin ayağına gittik, çalmadık, gidilmedik basılmadık yer bırakmadık. Allah’a çok şükür bir şeyimiz daha var 11 tane adaya adayımız var 11’i de birbirinden değerli.11’i de kendisini yetiştirmiş 11’i de devlet adamı olmaya namzet insanlar.

bulent-sukru-altinisik-iyi-parti-kirikkale-milletvekili-aday-adayi-aciklama-1 Bülent Şükrü Altınışık İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
bulent-sukru-altinisik-iyi-parti-kirikkale-milletvekili-aday-adayi-aciklama-2 Bülent Şükrü Altınışık İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!