Bülent Şükrü Altınışık’tan İYİ Parti Kırıkkale Milletvekilliği Aday Adaylığı ve Kongre Açıklaması
Gündem 71 Editörü • 23 Aralık 2022 19:22
Bülent Şükrü Altınışık’tan İYİ Parti Kırıkkale Milletvekilliği Aday Adaylığı ve Kongre Açıklaması

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık yaptığı açıklamada; “Kırıkkale İl Başkanı olarak devam ettiğim görevimi, seçilecek olan yeni İl Başkanımıza devredeceğimi beyan etmek isterim.” dedi.

Konu ile ilgili İYİ Parti İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Sevgili Dava Arkadaşlarım, Saygıdeğer Kırıkkaleliler,

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı olarak 8 ilçe 2 Belde Teşkilatı ve gönülden bizlerle olan cesur kardeşlerimizle birlikte Ülkemize, İlimize ve Partimize büyük bir özveri ve inanç ile hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz.

Türkiye genelinde Partimizin illere göre üye sayı sıralamasında 4 ncü olarak büyük bir başarı elde ettik. İlimizde üye sayımızı 300’lerden 5000’lere çıkardık. Kırıkkale’de 185 köyü ilçeler dahil tüm mahallelerimizi tekrar tekrar ziyaret ederek, her vatandaşımıza Genel Başkanımızın selamını ilettik. Sahada basmadık kaldırım taşı bırakmadık. Vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm arayışları içerisinde olduk. Vatandaşlarımızın mutlu ve acılı günlerinde hep yanında olduk. Daima gündemi tayin eden bir siyaset anlayışın’ kendimize şiar edindik.

Her an seçim olacakmış gibi tüm hazırlıklarımızı sürdürdük ve tamamladık. Genel Merkezimizin teşkilatlarımızda kongre kararı almasından sonra, Kırıkkale’mizde ilçe kongrelerimizi bir demokrasi şöleni içinde bir düğün havası içerisinde gerçekleştirdik ve ilçe kongrelerimizi tamamladık. Yaptığımız ilçe kongrelerimizde güven tazeleyen ve yeni seçilen başkanlarımızın, yönetim kurullarının partimizi bulunduğu noktalardan çok daha yukarı taşıyacağına olan inancım tamdır. Başarının yalnızca birlik olursak mümkün olacağına olan inançla bugüne kadar partimize, birliğimize ve beraberliğimize hizmet eden bütün dava arkadaşlarımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum..

Bugünden sonra, cesurlar bayrağını devralan kardeşlerimizin heyecan ve enerjisi, bayrağı devreden kardeşlerimizin tecrübe desteğiyle Partimizi hep birlikte iktidara taşıyacağız. Sevgili Kırıkkale’liler demokrasi şölenimiz 24Aralık 2022 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz İl Kongremiz ile devam edecektir. Kongrede Il Başkanı Adayı olmayacağımı ve 4,5 yılı aşkın bir süredir, Kırıkkale İl Başkanı olarak devam ettiğim görevimi, seçilecek olan yeni İl Başkanımıza devredeceğimi beyan etmek isterim.

Bugüne kadar onur ve gururla yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinde, Partim ve Kırıkkale’miz için en iyisini yapmaya çalıştım. İl Başkanlığım süresince şahsımdan ve teşkilatlarımızdan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere tüm teşkilatlarımızın bütün mensuplarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bugünden sonra Milletvekili Aday Adaylığımla beraber; Ülkem, Memleketim ve Partim için 7 gün 24 saat boyunca hız kesmeden sahalardaki çalışmalarımı sürdüreceğimi, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’ in ve Partimin emrinde olacağım’, Genel Başkanımın vereceği her vazifeyi ilk günkü heyecanla yerine getireceğim’ açıkça belirtmek istiyorum.

Liderimizin söylediği gibi, medeniyet yolunda taşları cesurca döşemeye devam edeceğiz. Bu görüş, düşünceye temenniler içinde güneşli yarınlar için gönül gönüle mücadele verdiğim bütün yol ve dava arkadaşlarımı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!