Bursa Islak Mendil
Gündem 71 Editörü • 24 Ekim 2022 18:36
Bursa Islak Mendil

Islak mendiller restoranlarda, kafelerde, alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılan araçlardandır. Tek kullanımlık bu ıslak mendiller yemeklerin ardından ellerinizi silmeniz açısından önem taşır. Tamamen otomatik bir şekilde üretilen bu ürünlerin önemi de oldukça büyüktür. Faypack bursa ıslak mendil denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olmaktadır. Üretilen ürünler daima kaliteli bir şekilde üretilirler. Seri üretim yöntemleri ile üretilen ıslak mendiller kullanıcıların beğenisini kazanır.

Islak Mendil Nasıl Üretilir?

Islak mendiller tamamen el değmeden makineler vasıtası ile üretilirler. Faypack firması Bursa’daki imalathanesinde her yıl binlerce ıslak mendil üretimi gerçekleştiren bir firmadır. Firmanın önemi ve ülkemize kattığı değer oldukça büyüktür. Katma değer elde edilmesi açısından bakıldığında da firmanın önemi yine aynı şekilde büyüktür.

Islak Mendil Fiyatları Ne Kadardır?

Islak mendil fiyatları basılacak adete göre değişkenlik göstermektedir. Kaliteli hizmet sağlayan Faypack müşteri memnuniyetine de daima özen gösterir. Firma yüksek kapasiteli üretim hattına sahip olmanın avantajlarına sahiptir. Böylelikle yıllık binlerce ıslak mendil üretimi hayata geçirilmektedir.

Renkli Baskı İmkanları

Bursa Osmangazi’de bulunan imalathanesinde firma her yıl yüzlerce müşteriye hizmet sağlıyor. Kaliteli ıslak mendil üretimi gerçekleştiren firma ülkemize de önemli derecede katma değer katıyor. Renkli ve tamamen size özel tasarımlarıyla firma ıslak mendil üretiminde göz dolduruyor. Sizlerde ıslak mendil üretimi sayesinde firmanızın tanıtımını güzel bir şekilde sağlayabilirsiniz. Hijyeninize özen gösterebilir, aynı zamanda firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.