Butik Pastacılardan Sağlık Çalışanlarına Moral İkramı
Gündem 71 Editörü • 27 Nisan 2020 13:59
Butik Pastacılardan Sağlık Çalışanlarına Moral İkramı
Kırıkkale Haber

Kırıkkale’deki butik pastacılar koronavirüs savaşçıları olan sağlık çalışanları için kolları sıvadı. Bir araya gelen pasta şefleri sağlık çalışanları için hazırladıkları pastaları ikram ettiler.

Kırıkkale’de “Fatoş’un Pasta Evi” olarak bilinen pasta işi ile uğraşan Fatma Ayar konu hakkında yapmış olduğu açıklamada; “Biz Kırıkkale butik pastacı iş yapan dokuz ev hanımı Türkiye genelinde başlatılan sağlık çalışanlarına tatlı bir mola başlığı altında bir etkinlik başlattık. Kırıkkale’de de benim gibi evinde butik pastacılık yapan dokuz arkadaşımız ile hastanedeki Tüm çalışanların sayısı alınarak hazırlık yapıp onlara bu zor günlerde yanınızdayız, duamızdasınız ve her daim destekçiniziz demek için onlara küçük bir mola verdirdik. Özellikle Kırıkkale Pandemi bölümüne hazırlamış olduğumuz ikramlarımızı ellerimizle teslim ettik. Her ürün hijyenik kurallara uygun tek tek paketlenerek hazırlandı. Pasta, kurabiye, çiğköfte, tatlı tuzlu ikramlarımızla sağlık çalışanlarını mutlu etmeye çalıştık. Bu yoğun günlerinde ellerinde yapamayacağı tüm lezzetleri yapıp onlara güzel bir destek vermek amacımız arkadaşlarımız çocuklarıyla birlikte üzerlerine küçük mesajlar yazdılar ve biz özellikle gece vardiyasını tercih ettik. Çünkü her zaman gece çalışmak biraz daha zordur motiveniz düşer. Ve gördük ki yaptığımız küçük bir hareket sağlık çalışanları için büyük destek ve motive oldu. Onları mutlu ettiğimiz için bizde çok mutlu olduk. Sağlıklı olabilmemiz için bu zor günlerdeki en büyük zincir olan sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduğumuzu bu şekilde onlara göstermiş olduk. Onlarda mutlu oldu biz de mutlu olduk. Biz Türk Milleti olarak hep birlikte bu zor günleri de atacağımızdan hiç şüphemiz yok” ifadelerine yer verdi.

butik-1 Butik Pastacılardan Sağlık Çalışanlarına Moral İkramı butik-2 Butik Pastacılardan Sağlık Çalışanlarına Moral İkramı butik-3 Butik Pastacılardan Sağlık Çalışanlarına Moral İkramı

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi
KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!