Casio Marka Kalitesi
Gündem 71 Editörü • 29 Aralık 2021 23:01
Casio Marka Kalitesi
Qcqf3NI5yld645Qz_-DErDgApW8CTYA0K8j_UktsMJpnsXcYp4djKkeRjgPhZufs_z7X2iCjA0aeKcBMqdTnVQI4uv0g-fvgi_BDU2GTVW58NrhelXn1RStGDdbi69cUnZQXBLdX Casio Marka Kalitesi

1946 yılında Tokyo’da kurulan Casio, kurulduğu günden bu yana ürettiği ürünlerle teknoloji alanında çığır açmış; bilgisayar, ses sistemleri ve kameralar dünyasının lider markası haline gelmiştir. Japon teknolojisini saatlerine yansıtan Casio, 1951 yılından bu yana saat trendlerini belirlemede başarılı oldu.

“Yaratıcılık ve Katkı” mottosuyla inşa edilen Casio saatler, sadece tarzlarıyla değil, kullanıcılara sağladıkları teknolojiyle de dikkat çekiyor. 1983 yılında koleksiyonuna kattığı GShock serisi ile spor saatleri bir sonraki aşamaya taşımıştır.

Casio Özellikleri

 Düşük sıcaklıklarda, donma noktasının altında, hızlı sürüşte ve herhangi bir darbeye maruz kalan aktivitelerde dayanıklılığı test edilip onaylanan GShock saat modelleri, yüksek su direnci sayesinde kullanım alanı da sunuyor. 

Silikon kayışları ve dijital modelleriyle ünlü Casio GShock serisi, spor saatlerin tarzını yeniden yazıyor. İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Ayrıca hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunar: takvim, 12/24 saat formatı, çalar saat, dünya saati, kronometre, bluetooth, termometre, barometre ve altimetre.

Zamansız teknolojisi ve kendine özgü sportif tasarımıyla sadece aksesuar değil, saat tutkunlarının da tutkusunu bir araya getiren Casio GShock modellerini inceleyerek; Bu harika keyfi Saat & Saat sigortası ile yaşayabilirsiniz. İstediğiniz modelleri https://www.saatvesaat.com.tr/marka/casio sitesini ziyaret ederek inceleme şansınız vardır.